Zapraszam na spotkanie autorskie online z Alkiem Rogozińskim | #PrologLive

 

O mordowaniu z uśmiechem na twarzy, o pewnym bardzo oryginalnym domu, o improwizacji w warstwie komediowej, o wymyślaniu zbrodni z humorem i o tym, czy spadek może być kłopotem z Alkiem Rogozińskim porozmawiam w nadchodzący czwartek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀📕 Agata to architektka, kochając Gdynię, w której mieszka. Jej brat, Radek zarabia na życie w internecie, przeżywając blaski i cienie bycia influencerem. Pewnego dnia rodzeństwo otrzymuje informację o spadku po wuju. Okazuje się, że Walczykowie dziedziczą po swoim krewnym willę pod Warszawą.

🧳 Dla obydwu bohaterów przeprowadzka z Wybrzeża wydaje się być dobrym początkiem czegoś nowego w ich życiu. Agata i Radek nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że aby otrzymać spadek, muszą spełnić niecodzienne warunki. Tajemniczy dom kryje w sobie bowiem tajemnice, które związane są z pewną dawną nierozwikłaną zagadką morderstwa.


Zapraszamy was bardzo gorąco na nasze spotkanie 😀

2 komentarze:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger