Miłość i rękawice bokserskie na mojej półce

 

W boksie, tak jak w miłości, najważniejsza jest wytrwałość. Dzieciństwo Róży, które przypadło na czasy PRL-u, naznaczyła choroba ukochanej mamy. Może to właśnie trudne doświadczenia sprawiły, że dziewczynka od najmłodszych lat była zaradna, ale też nieco zadziorna, i wierzyła, że zawsze da sobie radę. Najlepiej czuła się w towarzystwie swojego przyjaciela, Waldiego, a ukojenie znajdowała w męskim, brutalnym sporcie – boksie. Gdy w wieku dwunastu lat poznała Boksera, szorstkiego oraz potężnie zbudowanego mężczyznę, którego poprosiła o trenowanie, nie wiedziała, że tak bardzo wpłynie na jej życie rodzinne… I okaże się brakującą cząstką w jej malutkim świecie.


W patronackiej recenzji "Miłości i rękawic bokserskich" napisałam, że jeżeli w najbliższym czasie planujecie przeczytać wartościową powieść, napisaną piękną polszczyzną, która przeniesie was w przeszłość to niech będzie to właśnie najnowsza książka Ewy Pruchnik."Miłość i rękawice bokserskie" to książka, która pachnie starymi rękawicami bokserskimi ale nie tylko. Przeczytajcie koniecznie tę powieść!


9 komentarzy:

 1. Wspaniała książka wzbogaciła Twoją biblioteczkę Wiolu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś dla mnie, bardzo lubię książki przenoszące w przeszłość 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka wydaje się być interesująca i przemiły autograf 🙂

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejny ciekawy egzemplarz w Twojej biblioteczce. Gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wykluczam, że kiedyś sięgnę po tę książkę. Jednak jak na razie skupię się na tych książkach, które już mam w domu.
  Pozdrawiam
  Natalia

  OdpowiedzUsuń
 6. I kolejna półka się zapełnia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę, że spodobałaby mi się kreacja głownej bohaterki; jest charakterna :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger