Zapraszam na spotkanie autorskie online z Agnieszką Panasiuk

 

Przed nami premiera trzeciej części cyklu "Sekrety Białej", czyli książki pt. "Chata", jaką Subiektywnie o książkach objęło swoim patronatem medialnym. Z tej okazji z jej autorką, Agnieszką Panasiuk spotkam się online już w nadchodzącą środę 😀


Całą rozmowę obejrzycie na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


Zuzanna – przebojowa architektka – mieszka samotnie w Warszawie i korzysta z uroków miejskiego życia. Praca w biurze projektowym to spełnienie jej marzeń. Do czasu. Na przymusowy urlop wyjeżdża do Białej Podlaskiej. W rodzinnym domu chce podjąć życiowe decyzje i rozliczyć się z dzieciństwem naznaczonym nieobecnością matki. Nieoczekiwanie Zuza musi zająć się rozbiórką kolejarskiej chaty swojej babki Walerki, pełnej duchów dawnych pokoleń i dramatycznego echa bieżeństwa.

Jakie sekrety przodków Zuzanny skrywa chałupa? Czy architektka otworzy serce na romantyczną miłość, która niesie szczęście, ale może też ranić?


Będziecie obecni na naszym spotkaniu?

4 komentarze:

 1. Postaram się być, dziękuję za zaproszenie :-)) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Już wiem, że akurat nie będę mogła posłuchać na żywo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki urlop w urokliwej chacie, dla kogoś z miasta, z ambicjami, to musi być przewrotny moment. Myślę, że książka kryje w sobie wiele zabawnych i ciekawych wątków. Chętnie zapoznam się najpierw z twórczością autorki, a później posłucham wywiadu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem bardzo ciekawa tego spotkania.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger