Zapraszam na spotkanie autorskie online z Wojciechem Dutką |#PrologLive

 

O prowokacyjnym tytule, o tym, czy „Niemka” może wywołać sporą dyskusję w Polsce, o trudnych relacjach polsko-niemieckich podczas II wojny światowej, o podwójnej tożsamości narodowej i o trylogii ukazującej losy kobiet z Wojciechem Dutką porozmawiam w nadchodzący poniedziałek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📗 Magdalena Pohl pomimo tego, że jest córką łódzkiego fabrykanta niemieckiego pochodzenia, czuje się Polką. Wychowana w duchu idei polskiego patriotyzmu, nie pochwala współpracy ojca z NSDAP. Dziewczyna w codziennym życiu przyjaźni się z Polką i Żydówką oraz jej braćmi, jest także zakochana pierwszą młodzieńczą miłością.

🟢 Wybuch II wojny światowej zmienia wszystko. Magdalena ze swoją podwójną tożsamością musi dokonać trudnych wyborów. Kobieta podejmuje się także niebezpiecznej misji, która generuje nieufność, dylematy i wieczny strach o najbliższych.


Zapraszamy was bardzo gorąco na nasze spotkanie 😀

5 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger