Zapraszam na spotkanie autorskie online z Wiolettą Piasecką |#PrologLive

 

O przyjaźni pomiędzy kobietami z różnych sfer społecznych, o realiach życia na początku XIX wieku, o trudnościach w pisaniu kontynuacji i o miłości, która nadaje życiu sens z Wiolettą Piasecką porozmawiam w nadchodzącą środę. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📔 Marta Skowronek ma trzydzieści dwa lata, jest ochmistrzynią księżnej Sary Leokadii Reszko i jeszcze nigdy nie była zakochana. Już jako mała dziewczynka została oddana przez swoich rodziców na służbę we dworze, więc całe jej życie to ciężka praca i lojalność wobec arystokratki parającej się pisarstwem.

💗 Pewnego dnia, dziewczyna poznaje czarującego pocztyliona Waldemara Promyka, który kradnie jej serce. W tym samym czasie dociera także do niej depesza z rodzinnej wsi, której treść wymusza na niej szybką podróż. Marta wiedziona złym przeczuciem wyrusza do rodziców i jak się okazuje, w rodzinnym domu czekają na nią złe wieści.


Będziecie obecni na naszym spotkaniu?


4 komentarze:

 1. O! To już niedługo będzie ciekawe spotkanie

  OdpowiedzUsuń
 2. Tradycyjnie już dziękuję Wiolu za zaproszenie, ale nie mam kiedy oglądać, pozdrawiam :-) .

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem już po lekturze książki i na pewno będą uczestniczyła w tym spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej! Uwielbiam panią Piasecką!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger