Zapraszam na spotkanie autorskie online z Dagmarą Jakubczak |#PrologLive

 

O miłości, która miała się nie wydarzyć, o motywie friends to lovers, o tym, czy warto dać sobie drugą szansę, o uczuciu obarczonym błędami i o wyzwaniach w tworzeniu wzruszających romansów z Dagmarą Jakubczak porozmawiam w nadchodzący poniedziałek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📔 Amaya Summers siedem lat temu uciekła z rodzinnego miasteczka i zaczęła zupełnie nowe życie. Teraz wraca do Rutherford wraz ze swoim sześcioletnim synem, by spędzić jak najwięcej czasu z chorującą na raka babcią. Na miejscu czeka na nią zdrowe powietrze, mnóstwo wspomnień i on, Carter Logan, przez którego nagle opuściła swój bezpieczny świat.

🏡 Powrót do domu, w którym Amaya spędziła wspaniałe dzieciństwo w towarzystwie przyjaciela, od pierwszego dnia okazuje się być dla niej pełen wyzwań. Kobieta bowiem zdaje sobie sprawę z tego, że jej uczucia do Cartera wcale nie wygasły, a sprawy z przeszłości należy w końcu wyjaśnić.


W poniedziałkowy wieczór nie bądźcie poza zasięgiem, bo zapraszamy was na naszą rozmowę 😀

7 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger