Zapraszam na spotkanie autorskie online z Thomasem Arnoldem |#PrologLive

 

O tym, czy farmacja z medycyną zawsze się dogada, o starości, o której nie chcemy pamiętać, o relacji matka – syn, o kulisach pracy w aptece, o snach, które bywają koszmarami i o przepisie na wciągający thriller farmaceutyczny z Thomasem Arnoldem porozmawiam  w nadchodzący wtorek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📕 Vigorei to luksusowy dom opieki dla osób starszych, w jakim przebywa Maria Drzewiecka. Kobieta od jakiegoś czasu ma duże problemy ze snem w postaci pojawiających się koszmarów, w których widzi swoją śmierć. Jej syn, Adam, jest farmaceutą i właścicielem kilku aptek. Zaniepokojony pogarszającym się stanem swojej matki, stara się ją odwiedzać najczęściej, jak tylko się da.

🚘 Pewnego dnia, mężczyzna w koszyczku z lekami, jakie podawane są jego mamie w ośrodku, znajduje tabletki, których kolor wydaje mu się podejrzany. Wiedziony przeczuciem, podejmuje się prywatnego śledztwa, w którym pomaga mu policjant z Warszawy, Dawid Rezler.


Zapraszamy was na nasze spotkanie 😀

5 komentarzy:

 1. Na pewno będzie to bardzo ciekawe spotkanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za zaproszenie .

  OdpowiedzUsuń
 3. Postaram się posłuchać na żywo, bo temat i książka jest intrygująca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam jeszcze twórczości tego autora, ale tematyka spotkania wydaje się być ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cała twórczość tego autora jeszcze przede mną.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger