Zapraszam na spotkanie autorskie online z Kingą Jesman |#PrologLive

 

O zakazanej miłości, o luksusie i bogactwie, o Dubaju, jakiego nie znamy, o tajemnicach mających wpływ na ludzkie życie i o pustyni, której piasek skrywa ogień i wodę z Kingą Jesman porozmawiam w nadchodzący czwartek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📔 Almas to młoda Jemenka, która wraz z matką i młodszym siostrami, podejmuje decyzje o wyjeździe ze swojego kraju. Kobiety osiedlają się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale ich sytuacja materialna z dnia na dzień się pogarsza. Z tego też względu, Almas decyduje się na udział w imprezach pewnego szejka Dubaju, będąc przekonana, że jej praca będzie polegała wyłącznie na rozmowach z mężczyznami.

🟠 Rzeczywistość szybko weryfikuje błędne przekonanie bohaterki, gdyż w walce o godny byt swojej rodziny, Almas będzie musiała zmierzyć się ze światem, w którym ciało traktowane jest jak towar, a seks staje się walutą.

Będziecie obecni na naszym spotkaniu?

4 komentarze:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger