Zapraszam na spotkanie autorskie online z Martą Maciejewską | #PrologLive

 


O lustrze, w którym często odbija się prawda, o sile matczynej miłości, o strachu przed samą sobą, o tym, czy do miłości można z czasem dorosnąć i o krzywdzących ocenach z Martą Maciejewską porozmawiam już jutro. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


🟢 Anna ma osiemnaście lat, ambitne plany dotyczące przyszłych studiów architektonicznych i całe życie przed sobą. Przedwczesna śmierć ojca wpłynęła na pogorszenie się jej sytuacji ekonomicznej, ale wraz z mamą radzą sobie w trudnych sytuacjach, bo łączy je bezgraniczna miłość i świetna relacja.

🟢 Wszystko zmienia dzień, gdy dziewczyna w traumatycznych okolicznościach zachodzi w niechcianą ciążę. Anna wie, że pojawienie się dziecka nie pozwoli jej zrealizować powziętych planów, a zawód w oczach matki wpłynie na ich wzajemne stosunki. Przed nią wielkie wyzwanie oraz decyzja dotycząca rozwijającego się w jej ciele nowego życia.


To moje ostatnie spotkanie autorskie online w tym roku, więc bardzo serdecznie was na nie zapraszam 😀


6 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger