Zapraszam na spotkanie autorskie online z Karoliną Wilczyńską, Wiolettą Piasecką i Dorotą Schrammek | #PrologLive

 

O fenomenie literatury świątecznej, o tym, dlaczego czytamy takie książki i skąd bierze się ich popularność, o sile rodziny, sile miłości i sile przebaczenia z Wiolettą Piasecką, Karoliną Wilczyńską i Dorotą Schrammek porozmawiam w nadchodzący wtorek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀

📚 „Sny pachnące igliwiem”, „Cud na zamówienie” i „Podaj dalej” to zimowe opowieści pełne ciepła, wzruszeń, miłości, a także cudów, które dzieją się w świątecznym czasie.


🟠 Wioletta Piasecka zabiera czytelnika do klimatycznej leśniczówki i pewnej zagubionej rodziny, Karolina Wilczyńska dotyka tematu trudnej przeszłości, a Dorota Schrammek zaprasza do obserwowania trudnej walki o małżeństwo.


🎄 Trzy książki pełne pokręconych ludzkich losów, których wspólnym mianownikiem są Święta Bożego Narodzenia i wigilijny wieczór, w trakcie którego może wydarzyć się dosłownie wszystko.

5 komentarzy:

 1. Tradycyjnie dziękuję za zaproszenie :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno wezmę udział w tym spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że dwie pierwsze książki mogłyby mi się spodobać :D
  Zapowiada się ciekawe spotkanie :D
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. W przyszłości obejrzę powtórkę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger