Zapraszam na spotkanie autorskie online z Grzegorzem Kalinowskim | #PrologLive

 

O sensacji ubranej w humorystyczne szaty, o tym, że wspólny cel zbliża pokolenia, o kultowym programie telewizyjnym z poprzedniej epoki oraz o małpkach łączących różne stany świadomości i zamożności z Grzegorzem Kalinowskim porozmawiam w nadchodzący wtorek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


Pomimo różnych postaw życiowych i światopoglądowych, Manufaktura stała się ich domem. Miejsce założone przez artystę Pabla, któremu od lat towarzyszy przyjaciel Zoltar, pozwoliła im na nowo odnaleźć sens codziennej egzystencji. Ich gniew przeciwko rozprzestrzeniającej się nieuczciwości wywołuje ogólnopolską sensację.

Amatorski napad na bank staje się preludium do rozpoczęcia przemyślanej operacji nawiązującej swoją oprawą do kultowego programu dla młodzieży pt. „Niewidzialna ręka”. Zoltar i reszta mieszkańców Manufaktury zrobią wszystko, by sprawiedliwości stało się zadość, pokazując równocześnie, że wspólny cel łączy ludzi, którzy na pierwszy rzut oka, diametralnie się od siebie różnią.


Zapraszamy was bardzo gorąco na nasze spotkanie 😀


9 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger