Zapraszam na spotkanie autorskie z Jackiem Getnerem | #PrologLive

 

O archetypie kobiety i mężczyzny podlanym czarnym humorem, o tym, jak pogodzić komedię z tragedią i znaleźć w tym właściwe proporcje, o słodko-gorzkim smaku zemsty, o nietraktowaniu zbrodni zbyt poważnie oraz o duchach i świecie pozagrobowym z Jackiem Getnerem porozmawiam już dzisiaj. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


Trzy ambitne Ewy łączy jedno: każda z nich myśli, że jest szczęśliwą kobietą, której mąż zostawia czas na samorealizację.

Problem pojawia się wtedy, gdy Ewy dowiadują się, że mają tego samego Adama… I gdy one robią karierę, on zapełnia pustkę poszukiwaniem kolejnej żony. Gdy prawda wyjdzie na jaw, nie będą potrafiły mu tego wybaczyć. Pragnienie krwawej zemsty połączy je, nieco wbrew ich woli, po wsze czasy.

Najnowsza książka Jacka Getnera to przewrotna czarna komedia kryminalna, gdzie trup nie chce słać się gęsto! A nawet myśli o odwecie…


Rezerwujcie sobie dzisiejszy wieczór na nasze spotkanie 😀


3 komentarze:

  1. Nie znam tego pana, ale chętnie poznam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety, przegapiłam, ale po prostu ostatnio dzień jest dla mnie za krótki :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Z pewnością był to dobrze spędzony czas.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger