Zapraszam na spotkanie autorskie online z Wiolettą Sawicką | #PrologLive

 

O wierności ideałom, za którą płaci się wysoką cenę, o życiu zwykłych ludzi w cieniu wielkiej historii, o miłości wbrew wszystkiemu, o trudnościach w tworzeniu powieściowych sag i o pasji pisania z Wiolettą Sawicką porozmawiam w nadchodzący wtorek.  Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📒 Czerwiec 1939 r. Lizka Langer, po tragedii jaka spotkała jej rodzinę, stara się wieść w miarę normalne życie. Mając wsparcie w Auguście, która zaopiekowała się nią po śmierci matki, wierzy w lepszą przyszłość, w której swoje miejsce ma jej ukochany Franz, najmłodszy syn Kurta Reitera – niemieckiego bogacza.

📒 Mieszkając w Trzeciej Rzeszy, młodzi muszą jednak ukrywać swoją miłość, która wystawiona zostaje na bardzo ciężką próbę. Franz zostaje bowiem wcielony do Wehrmachtu, a Lizka powoli godzi się z myślą o ucieczce z Prus.


Rezerwujcie sobie czas na nasze spotkanie 😀

4 komentarze:

 1. Ja wprawdzie obecny na spotkaniu jeszcze nie będę - trwa mój blogerski urlop, ale muszę napisać, że czekam na Twego każdego posta Wiolu. Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książkę na pewno przeczytam, a w spotkaniu chętnie wezmę udział.

  OdpowiedzUsuń
 3. Saga jest świetna i chętnie posłucham. Jeżeli nie na żywo, to potem z nagrania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno było ciekawie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger