Zapraszam na spotkanie autorskie online z Pawłem Jaszczukiem

 

Z okazji premiery nowej książki Pawła Jaszczuka pt. "Za głosem serca", której Subiektywnie o książkach patronuje medialnie, chciałabym was zaprosić na lipcowe spotkanie autorskie online z pisarzem.


Całą rozmowę obejrzycie na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


Gabriel jest samotnikiem. Wszystko się zmienia, gdy do przyczepy kempingowej, w której mieszka, puka nieznajomy chłopiec. Niespodziewanie odwiedza go również przyjaciel ze szkolnych lat, ważny urzędnik państwowy. Po jego wizycie mężczyzna wzbogaca się o kopertę z dużą sumą pieniędzy. Wkrótce Gabriel wraz z chłopcem i jego wiernym psem wyruszają w podróż życia. Wyprawa nad morze, pełna niebezpieczeństw i zaskakujących zdarzeń, będzie dla obu lekcją dojrzałości.

Jaka jest historia małego Daniela? Kim jest samotny mężczyzna, który stara się zapomnieć o swojej przeszłości? Czy krzywdy wyrządzone w dzieciństwie da się kiedykolwiek naprawić? Czy można odkupić winy?

Za głosem serca to nastrojowa powieść drogi, która pozwala poczuć smak przygody oraz skłania do refleksji nad sensem życia, krzywdą, winą i odkupieniem.


Rezerwujcie sobie czas na nasze lipcowe spotkanie!


9 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger