Zapraszam na spotkanie autorskie online z Agnieszką Panasiuk

 

"Kamienica" to pierwszy tom nowej serii Agnieszki Panasiuk pt. "Sekrety Białej", której Subiektywnie o książkach patronuje medialnie. O książce porozmawiam z autorką już w najbliższy poniedziałek.


Całą rozmowę obejrzycie na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


Dorocie świat wali się na głowę. Wieloletnie przyjaźnie zawisły na włosku, a narzeczony pokazał swoją prawdziwą twarz. Młoda notariuszka staje przed trudnymi wyborami. Tymczasem dramatyczny list z Izraela burzy spokój jej rodziców. Czy ich życie było zbudowane na kłamstwie? By znaleźć odpowiedź, muszą wyruszyć w przeszłość swojej rodziny. Kim są Rebeka, Rachela i Estera? Co wydarzyło się w czasie drugiej wojny światowej w getcie w Białej?

Kamienica to pierwszy z czterech osobnych tomów obyczajowo-historycznego cyklu Sekrety Białej Agnieszki Panasiuk opowiadającej o grupie przyjaciółek z Białej Podlaskiej, których relacje w obliczu życiowych przeciwności zostają wystawione na próbę.


Nie może was zabraknąć na naszym spotkaniu 😀


5 komentarzy:

 1. Dziękuję za zaproszenie :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Postaram się wziąć udział w spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno będzie ciekawie. Wprawdzie brakuje mi czasu, by posłuchać na żywo, ale dobrze, że potem są udostępnione nagrania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Może uda mi się pojawić na spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger