Zapraszam na spotkanie autorskie online z Anną Rybakiewicz | #PrologLive

 

O Łomży i tragicznej historii tego miasta, o pisaniu powieści historical fiction, o modzie na książki z historią w tle, o zakazanej miłości, o tym, jak nie uogólniać, a dostrzec to, co nieoczywiste, o muzyce Chopina i literaturze dającej wytchnienie z Anną Rybakiewicz porozmawiam w nadchodzącą środę. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu Legimi #PrologLive.

 
Cała rozmowa będzie transmitowana na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u 😀

📗 II wojna światowa. Życie młodej żydówki Astrid Rosenthal z każdym dniem zamienia się w coraz większy koszmar. Dziewczyna wraz z całą swoją rodziną zostaje umieszczona w getcie, a na kilka dni przed likwidacją tego miejsca, ucieka do Warszawy. Tam spotyka przystojnego oficera SS, Waltera Schmidta, który nie znając prawdziwej tożsamości bohaterki, zaczyna ją adorować. Tym samym losy tych dwojga nierozerwalnie się ze sobą splatają.

📗 Rok 2014. Zosia podczas remontu swojego rodzinnego domu odnajduje skrzynkę, której zawartość stanowią stare listy pisane po niemiecku. Gdy sprawa staje się głośna medialnie, dziewczyna otrzymuje tajemniczą wiadomość, w której ktoś nazywa ją „złodziejką listów”.


Jesteście zainteresowani przeczytaniem "Złodziejki listów"?7 komentarzy:

 1. Planują przeczytać tę książkę, więc chętnie wezmę udział w spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na razie nie mam w planach, czuję u siebie przesyt właściwie tego typu literaturą. Pozdrawiam po zabieganym dniu, ale - niedziela - tylko śmieci i czytanie. W soboty w sumie nie czytam :-) .

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie posłucham :) Wesołych świąt!

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi zachęcająco, ale czas niestety, ten czas.

  OdpowiedzUsuń
 5. książkę mam w planach, poprzednia książka autorki bardzo mi się podobała:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Będę chciała się z nią zapoznać.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger