Zapraszam na spotkanie autorskie online z Katarzyną Żwirełło | #PrologLive

 

O prawdziwej przyjaźni w męskim świecie, o piekle narkotykowego uzależnienia, o lojalności w gangsterskim półświatku, o genie zła, o upadku sumienia i o trudnościach w tworzeniu kryminalnych serii z Katarzyną Żwirełło porozmawiam w nadchodzący czwartek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.

Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


🍒 Kłopoty to drugie imię Szymona Rafalskiego. Syn nieżyjącego gangstera wpada bowiem w kolejne tarapaty. Mężczyzna pogrążony w narkotykowym nałogu, traci pracę w redakcji, a krótko potem zostaje porwany. Otrzymując propozycję nie do odrzucenia, wkracza w świat, z którego dawno temu świadomie uciekł.

🍒Przyjaciel Szymona, aspirant Robert Baczuk za wszelką cenę pragnie pomóc swojemu koledze, co wcale nie okazuje się łatwe. Gdy Rafalski znika, a potem pisze do niego lakoniczną wiadomość, policjant przeczuwa, że jego przyjaciel wkroczył na złą drogę. Jak się okazuje, tropy wiodą go pewnego nadmorskiego, luksusowego kurortu.


Znajdziecie czas na obejrzenie naszego spotkania? 😀
6 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger