Rusz w Polskę śladami Kopernika!

 

Nie masz pomysłu na majówkę? Studio O’Rety, wydawca książki "Poszukiwacze siódmej księgi" Izabeli Szylko zaprasza do wspólnej gry.

Jeżeli 1 maja będziesz na Warmii lub Mazurach - możesz zostać tropicielem zaginionej księgi najsłynniejszego dzieła Mikołaja Kopernika. W Olsztynie, Fromborku, Lidzbarku Warmińskim, Braniewie i Pasymiu rozgrywa się akcja pasjonującej powieści przygodowej „Poszukiwacze siódmej księgi”. Tam właśnie ukryliśmy książki, które mogą być twoje. Wystarczy je tylko odnaleźć.

Wskazówki dotyczące miejsca ukrycia książek będą pojawiały się w poniedziałek, 1 maja, na naszych profilach na Facebooku i Instagramie, zawsze kwadrans po nieparzystej. Żeby mieć do nich łatwy dostęp wystarczy nas polubić lub zaobserwować:

👉https://www.facebook.com/wydawnictwoorety

👉 https://www.instagram.com/studio.orety/


Londyński prawnik Jerzy Adams przyjeżdża do Krakowa na pogrzeb babki. Spotkanie z Alicją, prowadzącą poszukiwania zaginionej księgi rękopisu "De revolutionibus" Mikołaja Kopernika sprawia, że jego uporządkowane życie zamienia się w ryzykowną przygodę.

Wielki astronom oddał do druku tylko sześć z siedmiu ksiąg swojego dzieła. Dlaczego ukrył ostatnią? Zaszyfrowaną tajemnicę powierzył siedmiu zaufanym osobom, które miały ją ustnie przekazywać kolejnym pokoleniom.

Co skrywa tajna księga? Czy uda się złamać szyfr sprzed pięciuset lat?

Nie tylko Alicja i Jerzy próbują odnaleźć zaginiony rękopis. Na przeszkodzie staje im przeciwnik, który nie zawaha się popełnić zbrodni.


Daj się uwieść przygodzie!

Materiał został opublikowany w ramach współpracy z autorką.

5 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger