Zapraszam na spotkanie autorskie online z Markiem Żaromskim

 

Komu tęskno do klasycznych fabuł kryminalnych, ten z pewnością nie zawiedzie się na książce Marka Żaromskiego, który serwuje to, co doskonale znamy i lubimy. Z autorem spotkam się online już w nadchodzący poniedziałek i porozmawiam o pewnej zbrodni w uzdrowisku.


Nasze spotkanie odbędzie się na moim fanpage'u 😀

Błyskotliwy kryminał w klasycznym stylu, znakomicie osadzony w realiach PRL-u. 

Połowa lat 60. XX wieku. Mały, górski kurort, a w nim elegancki pensjonat, prowadzony przez Annę Małecką, córkę znanego przedwojennego satyryka. Oaza spokoju i dyskrecji dla PRL-owskich wyższych sfer. W tle muzyka puszczana z adapteru Bambino, tętniące życiem kuracjuszy uzdrowisko oraz przepiękna symfonia Cevenole. Sielankę przerywa dopiero tajemnicze morderstwo. Zadanie znalezienia sprawcy władze powierzają młodemu porucznikowi milicji obywatelskiej Krzysztofowi Polowi. Okazuje się jednak, że do pewnych tajemnic dotrzeć może tylko Stanisław Gorszewski człowiek o przenikliwym intelekcie i skomplikowanej historii życia. Gdy losy obu mężczyzn niespodziewanie się splatają, śledztwo przybiera zupełnie zaskakujący obrót.

Bardzo gorąco zapraszamy was na nasze spotkanie 😀

6 komentarzy:

 1. Twórczości autora jeszcze nie znam, więc tym bardziej chętnie wezmę udział w spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również nie miałam możliwości zapoznać się z twórczością Marka Żaromskiego. O ile nie pochłonie mnie rzeczywistość to z chęcią wezmę udział w spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kryminał w klasycznym stylu? Zapiszę sobie tytuł. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Do tej pory nie znałam w ogóle tego autora :D

  OdpowiedzUsuń
 5. To na pewno będzie udane spotkanie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger