Zapraszam na spotkanie autorskie online z Katarzyną Wolwowicz | #PrologLive

 

O fałszywych tropach i niewinnych ofiarach, o tworzeniu brutalnych scen, o przepisie na zbudowanie żywiołowej kreacji policjantki, o klątwie drugiego tomu, o Jeleniej Górze i o tym, co jest ważniejsze w kryminale – suspens czy intryga z Katarzyną Wolwowicz, autorką serii kryminalnej o komisarz Oldze Balickiej, porozmawiam już w poniedziałek. Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.

Naszą rozmowę będziecie mogli obejrzeć na moim fanpage'u i na stronie księgarni Legimi 😀


Komisarz Olga Balicka po wyczerpującym śledztwie w sprawie zamordowanych dzieci, przebywa na zwolnieniu lekarskim, powoli przyzwyczajając się do swojego ciążowego stanu. Jak na policjantkę przystało, jest jednak nadal czujna, dlatego zaciekawia ją informacja o wypadku samochodowym na trasie prowadzącej do Szklarskiej Poręby. W tym samym czasie, na Hali Szaneckiej zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Nieoczekiwanie okazuje się, że sprawa wypadku posiada drugie dno i wszystko wskazuje na to, że ściśle wiąże się z morderstwem w schronisku.

W związku z taką nietuzinkową sprawą kryminalną, temperamentna komisarz otrzymuje propozycję, z której nie mogłaby nie skorzystać. Jelenia Góra w zimowej aurze staje się więc świadkiem odkrywania zagmatwanej intrygi, której finał zdumiewa.

Rezerwujcie sobie czas na początku przyszłego tygodnia!6 komentarzy:

 1. Takiej tematyki ostatnio Wiolu unikam, uwielbiam zaś czytać takie historie wiosną i latem. Pozdrowienia po zabieganym dniu, znad Inki :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Postaram się być na spotkaniu. Okładka jest taka mega zimowa, ładna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie sięgam ostatnio po kryminały, ale być może uda mi się wpaść na spotkanie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szykuje się kolejne ciekawe spotkanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem bardzo ciekawa tego spotkania.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger