Zapraszam na spotkanie autorskie online z Bartkiem W Stefańskim

 

Czym jest świadome życie i jak do niego dążyć? O tym i o wielu innych ciekawych aspektach naszej codzienności już jutro porozmawiam z Bartkiem W Stefańskim, autorem książki pt. "Medycyna życia", którą całkiem niedawno przedstawiałam wam na blogu. 

Spotkanie odbędzie się jutro, czyli 22 września o godzinie 19.00 na moim fanpage'u 😀


Autor dzieli się swoją dwudziestoletnią praktyką i wskazuje, w jaki sposób świadomie przechodzić przez nasze cudowne życie i mieć wpływ na to, aby takie właśnie było, w oparciu o 6 przestrzeni: tajemnica związku – relacje & miłość, manifestacja & moc pozytywnego myślenia, naturopatia & zdrowe odżywianie ciała, świadomość, medytacja & praca z ciałem, obfitość & finanse, pasja & podróż.

To opowieść o sztuce świadomego życia w oparciu o odkryte zasady świata, mądrości uzyskane od wielkich postaci – wszystko to są wskazówki, jak osiągnąć pełnię życia i odkrywać jego sens oraz zachować zdrowe ciało i pełnię pasji oraz obfitości. Dowiesz się, jak żyć i jak przyciągnąć bogactwo oraz czym jest rozumienie partnera w miłości i wymiana energii. Jaką moc skrywa manifestacja, jak działa medytacja i praca z energią?


Nie może was zabraknąć na naszym spotkaniu!

10 komentarzy:

 1. Dziękuję Wiolu za zaproszenie :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Postaram się wziąć udział w spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się ciekawie. Zwłaszcza teraz gdy jesień u progu warto zastanowić się nad życiem i jego pokierowaniem w ten sposób aby być szczęśliwym.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio jestem zachwycona medycyną chińską, a wszelką wiedzę czerpię od mojego lekarza właśnie takiej medycyny. Tam też ważna jest każda sfera życia. Także ta duchowa...

  OdpowiedzUsuń
 5. To na pewno będzie ciekawie. Interesujący temat.

  OdpowiedzUsuń
 6. Niewątpliwie było to ciekawe wydarzenie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Spotkanie musiało być bardzo ciekawe.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger