Zapraszam na spotkanie autorskie z Katarzyną Rzepecką | #PrologLive

 

Już w tę środę w ramach cyklu #PrologLive porozmawiam z Katarzyną Rzepecką, która wydała właśnie swoją nową książkę pt. "Na rok". A porozmawiamy o miłości, która pojawia się w najmniej nieoczekiwanych momentach, o relacji hate-love, o historii zataczającej koło i o przepisie na dobre życie.


Spotkanie odbędzie się 4 maja o godzinie 19.00 i będzie transmitowane na moim fanpage'u oraz na stronie księgarni Legimi 😀

Matthew po pogrzebie ukochanego dziadka, właściciela prestiżowego domu mody, dowiaduje się, że jego krewny zostawił testament. Zgodnie z ostatnią wolą zmarłego, musi na rok ożenić się z Amelią, zupełnie nieznaną mu Polką, mieszkającą po drugiej stronie globu. Zdeterminowany, aby zatrzymać rodzinną firmę w swoich rękach, postanawia wypełnić warunku testamentu.

Mężczyzna nie uwzględnia jednak w swoim przebiegłym planie tego, że Amelia to atrakcyjna, inteligentna i mądra kobieta, która od pierwszego spotkania, wywołuje na nim piorunujące wrażenie. Wraz z udawanym małżeństwem oraz wspólnym zamieszkaniem i prowadzeniem domu mody, pojawia się między nimi iskra pożądania, która rozpala obojga do czerwoności.


Spotkanie autorskie po Majówce to świetny pomysł na godzinkę relaksu, więc zapraszam was bardzo gorąco do uczestnictwa w naszej rozmowie 😀12 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger