Zapraszam na spotkanie autorskie online z Małgorzatą Lis

 

Z wielką przyjemnością chciałabym was zaprosić na pierwsze czerwcowe spotkanie autorskie online. Już w najbliższy wtorek porozmawiam z Małgorzatą Lis o jej najnowszej książce pt. "Odzyskać nadzieję".


Spotkanie odbędzie się 7 czerwca o godzinie 18.00 na moim fanpage'u 😀


Po bolesnych doświadczeniach kilku ostatnich lat znane z powieści Wybrać miłość Alicja i Julia decydują się na wyprowadzkę z Warszawy i kontynuowanie swej życiowej podróży w małej podbeskidzkiej wiosce. Niebawem okazuje się, że agroturystyczne Gospodarstwo pod Górką to nie tylko początek ich nowej drogi, lecz także miejsce, w którym można odzyskać straconą dawno nadzieję i odnaleźć zupełnie niespodziewaną miłość.

Małgorzata Lis tym razem zaprasza czytelników na wędrówkę Głównym Szlakiem Beskidzkim i niczym doświadczony górski przewodnik pokazuje jego najpiękniejsze miejsca. Stały się one scenerią dla pełnej emocji opowieści o ludziach, którzy w pewnym momencie spotkali się na ścieżce życia. Czy odważą się na trud wspólnej wędrówki pod górę, by razem móc zachwycić się widokiem, który można zobaczyć tylko ze szczytu?


Nie może was zabraknąć na naszym spotkaniu!

5 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger