Zapraszam na spotkanie autorskie z Tomaszem Betcherem

 

Jeśli lubicie spotkania autorskie online to mam dla was kolejną propozycję takiego wydarzenia. Już w przyszłą środę będę miała wielką przyjemność porozmawiać z Tomaszem Betcherem, który opowie o swojej najnowszej powieści pt. "Po tamtej stronie chmur".

Spotkanie odbędzie sie 13 kwietnia o godzinie 18.00 na moim fanpage'u 😀

Rok 1920, Dębieniec w Wielkopolsce. Na świat przychodzą bliźniaki – Teodor i Bruno. Chłopcy dorastają w majątku ziemskim należącym do rodziców – baronostwa Steinke. Wkrótce obydwaj zostają lotnikami. Ich wejście w dorosłość zbiega się z wybuchem drugiej wojny światowej.

Wiry wojny sprawią, że bracia będą walczyć po dwóch przeciwnych stronach. Niejednokrotnie znajdą się na granicy życia i śmierci. Poznają, co znaczy wola przetrwania. Doświadczą koszmaru walki o własne życie, ale także poczują smak prawdziwej miłości. Na ich losach, ale również na losach bliskich im osób zawsze będzie kładła się cieniem straszliwa wojenna .

Współcześnie, Magda i Wiktoria nieświadome ciężaru rodzinnej tajemnicy mierzą się wyzwaniami teraźniejszego świata. Nie wiedzą jednak, jak bardzo na ich decyzje, życiowe wybory oraz na to, jakimi są osobami, ma wpływ rodzinna historia braci lotników.

Pierwszy tom emocjonującej sagi rodzinnej PO TAMTEJ STRONIE, która pokazuje, jak wielka siła kryje się w miłości, rodzinnych wspomnieniach i naszej przeszłości.


Rezerwujcie sobie czas w przyszłą środę 😀

12 komentarzy:

 1. Chętnie zapoznam się z twórczością tego Autora :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię książki autora, więc chętnie posłucham wywiadu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam pana, ale chętnie poznam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie posłucham rozmowy i przeczytam książkę

  OdpowiedzUsuń
 5. O fajnie! Dopiero jedno, teraz dtugie. Będzie co słuchać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno wezmę udział w spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę udanego spotkania Wiolu i serdecznie pozdrawiam :-) .

  OdpowiedzUsuń
 8. Literatura z akcją podczas wojny to chyba nie do końca moja ulubiona, zwłaszcza w związku z obecną sytuacją na świecie, ale życzę udanego spotkania! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Życzę udanego spotkania. Ja obejrzę powtórkę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger