Zapraszam na spotkanie autorskie z Mają Gulką

 

Dzisiaj przychodzę do was z zaproszeniem na kolejne spotkanie autorskie online. Już w przyszły piątek spotkam się z Mają Gulką, która właśnie wydała nową książkę pt. "Wszyscy mamy coś do ukrycia" pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach.


Spotkanie odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 18.00 na moim fanpage'u 😀


Marta staje na najwyższym stopniu podium podejrzanych w sprawie nieoczekiwanej śmierci jej współpracownika, gdy na jaw wychodzi ich niedawny zatarg. Jadowita komisarz Justyna Zaremba w obawie o własną reputację nie cofnie się przed niczym, chcąc jak najszybciej przyskrzynić sprawcę. Choć przed Martą stoi zawodniczka wagi ciężkiej, młoda kobieta decyduje się podjąć rękawicę i stanąć do walki, by uchronić się przed osadzeniem w więziennej celi. Zwłaszcza że jej znajomość z przystojnym dziennikarzem śledczym ma szanse na pomyślny rozwój jedynie na wolności. Sytuacja zaczyna komplikować się wtedy, gdy w toku prywatnego dochodzenia Marty okazuje się, że sprawa ma związek z jednym z bieżących śledztw redakcji. Lista podejrzanych sukcesywnie się wydłuża, a każdy, kto na niej figuruje, coś ukrywa.


Jeśli lubicie komedie kryminalne to gorąco zapraszam was na nasze spotkanie!

9 komentarzy:

 1. Jeśli znajdę chwilę to na pewno oglądnę. :) Czytałam ostatnio kilka komedii kryminalnych i przypadły mi do gustu, ale tej książki jeszcze nie znam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Komedie kryminalne od czasu do czasu przewijają mi się przed oczyma, więc - czemu by nie? Pozdrawiam serdecznie Wiolu, nie omieszkam nie przyjąć zaproszenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Książki nie czytałam, ale rozmowę chętnie posłucham.

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę Wam miłej rozmowy. Nie znam autorki i jej twórczości, ale opis książki bardzo mnie zaintrygował. Lubię kryminalne klimaty i jestem ciekawa starcia Marty z jędzą Zarembą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mogę nie być online w tym czasie, ale będę pamiętać. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger