Zapomniany. W matni strachu na mojej półce

 

Patryk Kamiński nie jest już anonimowym „Zapomnianym”. Mężczyzna, który spędził dziesięć lat w zamknięciu, przetrzymywany przez nieznanego sprawcę, robi teraz karierę medialną u boku youtuberki Diany Mazur. Nie podejrzewa, że ludzki odruch, jaki powstrzymał go przed zabiciem Jędrka Sokołowskiego, już wkrótce przyniesie opłakane skutki. Seryjny morderca ucieka bowiem z przygotowanego dla niego więzienia, a Patryk i Diana muszą go odnaleźć, zanim on odnajdzie ich. Nie wiedzą jednak kto i dlaczego pomógł mu uciec…


W patronackiej recenzji kontynuacji "Zapomnianego" napisałam, że to udane i przede wszystkim zupełnie nieprzewidywalne zakończenie dylogii, w którym kres rozgrywki naznaczony jest zwycięstwem i zarazem swoistym pierwiastkiem destrukcji. 


Warto rozpocząć swoją przygodę z Zapomnianym od samego początku i poznać zło, które bardzo często jest zwodniczo piękne i zarazem pociągające, podobnie jak wszystkie książki Adriana Bednarka.


14 komentarzy:

 1. Gratuluję nabytku. Fabuła zaś intryguje :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta seria jest naprawdę świetna i na pewno znajdzie swoich odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaciekawiłaś mnie tą pozycją!

  OdpowiedzUsuń
 4. Może sięgnę w wolnej chwili. Czas pokaże.

  OdpowiedzUsuń
 5. Też mam tę książkę na mojej półce i czeka na swoją kolejkę do czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę sięgnąć po 1 część :) akurat jestem na etapie kryminałów, więc idealnie się wpisuje w klimat. Chociaż przyznam, że teraz najbardziej czekam na premierę "Afery na tuzin rysiów" Jadowskiej ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dawno nie czytałam kryminałów...

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie po nią sięgnę :-) Lubię kryminały.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger