Zapraszam na spotkanie autorskie z Ewą Pruchnik

 

Chciałabym was bardzo gorąco zaprosić na spotkanie autorskie online z Ewą Pruchnik, z którą porozmawiam o książce "W cieniu dobrych drzew". Z autorką spotkamy się w dniu premiery jej powieści.

Spotkanie odbędzie się 2 lutego o godzinie 18.00 na moim fanpage'u 😀

Dwadzieścia dni eterycznej, chwytającej za serce miłości. Dwadzieścia dni otulonych zapachem deszczu i muzyką płynącą spod palców niewidomej dziewczyny. W czasach, kiedy świat podzielony był żelazną kurtyną, życie na krótką chwilę splotło ze sobą los dziewczyny z Polski i chłopaka z Ameryki.

Herakles Papadopoulos, uwielbiany przez studentów charyzmatyczny profesor Uniwersytetu Harvarda, miał oficjalną przeszłość, którą zaspokajał ciekawość ludzi. Zawierała prawdę, tyle że nie całą. Przyszedł w końcu taki moment, gdy musiał ujawnić część niedopowiedzianej historii, zrzucając z barków lata półprawd i tłumionej miłości. Joanna była młodą dziewczyną żyjącą wraz z ojcem i babką w domu ocienionym liśćmi kasztana. W dzieciństwie los odebrał jej matkę oraz wzrok, oddając w zamian niezwykły talent muzyczny. Muzykę z zapałem wygrywała pośród nocy. Nocą zaczarowała tajemniczego nieznajomego, który niczym duch wkradł się do serca i zmienił całej jej życie...

Opowieść o istocie miłości zdolnej przełamywać wszelkie uprzedzenia, o przyjaźni na całe życie, o kocie – świadku pewnego sekretu, i o tym, że definiują nas dwie rzeczy: dziedziczenie, czyli przeszłość ukryta w genach, i nasze tajemnice.

Rezerwujcie sobie czas w przyszłą środę 😀


8 komentarzy:

 1. Właśnie dotarła do mnie książka autorki i już nie mogę doczekać się lektury. Na spotkaniu również chętnie się zjawię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś czuję, że to książka dla mnie :) Spotkanie też chętnie obejrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. spotkanie na pewno będzie interesujące;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Skorzystam z zaproszenia :-) . Pozdrawiam Wiolu :-) .

  OdpowiedzUsuń
 5. Chcę przeczytać książkę, więc tym bardziej chętnie, wezmę udział w spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Książki nie czytałam, ale rozmowę chętnie posłucham :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Muszę sobie zapisać, chętnie posłucham :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie posłucham nagranie w późniejszym terminie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger