Wielka Kolekcja Terry Pratchett w kioskach


Mam świętną wiadomość dla wszystkich miłośników prozy Terry’ego Pratchetta, którzy nie posiadają jeszcze zbioru książek z cyklu "Świat Dysku". W dobrych salonach prasowych znajdziecie pierwszy tom nowej kolekcji tychże powieści w twardej oprawie.


Kolekcja to cykl „Świat Dysku" zawarty w 40 tomach. Książki Terry’ego Pratchetta zostaną wydane w nowym formacie, twardej oprawie i spójnej szacie graficznej. Wszystkie książki w serii ukażą się w tłumaczeniu Piotra W. Cholewy.

„Świat Dysku” jest zbiorczą nazwą cyklu humorystycznych powieści fantasy autorstwa Terry'ego Pratchetta, których akcja toczy się na tytułowym Dysku. Dysk jest płaską planetą leżącą na plecach czterech słoni stojących na skorupie wielkiego gwiezdnego żółwia, A'Tuina, który dostojnie i powoli płynie przez wszechświat, nie angażując się zbytnio w wydarzenia dziejące się na niesionej przez słonie planecie.


Wszystkie informacje na temat kolekcji w tym także prenumeraty, znajdziecie na stronie Literia.pl. Skusicie się na tę nową kolekcję, czy posiadacie już wcześniejszą, wydaną kilka lat temu?

16 komentarzy:

 1. Dobra wiadomość Wiolu. Niegdyś się zaczytywałem, ale to było dawno temu . Pozdrawiam serdecznie, dobrej nocy i zaczytanej reszty tygodnia. Mój niestety będzie bardzo aktywny fizycznie. I odkurzanie w wolnych chwilach języków obcych i historii - z najnowszych podstaw programowych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantasy to nie moja bajka :)
  Ale masz piękne zdjęcie u góry!

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecę tą serię mojej koleżance, ona lubi czytać fantasy :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie skuszę się, ale przekażę informację dalej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja uwielbiam fantastykę do tego stopnia że czytamy z synami książki, a później bawimy się w rycerzy walczących ze smokami, przerobiliśmy nawet czapki dla małych chłopców, tak by wyglądały jak hełmy, ale nie wiem ile zajmie przeczytanie tylu tomów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy nie czytałam jego utworów, ale nazwisko dość często przewija się w blogowej sferze i nie tylko. Ale skoro to fantastyka, to raczej nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie przepadam niestety za tą serią.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wielbiciele Terrego Pratchetta na pewno będą bardzo szczęśliwi.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie czytałam nic tego autora, ale seria bardzo kusząca :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzięki za informacje. Ostatnio myślałam o zakupie Pratchetta, a tu akurat zrobili kolekcję.

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam tę kolekcję w poprzednim wydaniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć mam pytanko ile miejsca w cm zajmuje całą kolekcja?

   Usuń
 12. Trafiłem przypadkiem na blog...cudny...a Pratchetta mam już dawno...ale może dzieciom

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger