"Najgorsze uczucie jest wtedy, gdy masz wrażenie, że twój świat się skończył, a ty jesteś dalej". Fragment książki "Tamtej nocy w LA"

 

Nina śmiało może nazywać się prawdziwą kobietą sukcesu. Mimo młodego wieku zdobyła pozycję dyrektorki w jednej z największych korporacji jubilerskich w kraju. Cena? Samotność i pustka, jakiej nie potrafi wypełnić nawet ukochana muzyka. Przypadkowe spotkanie na zawsze zmienia jej los. Poznaje Wandę, aktorkę, która podbiła w 1969 roku Hollywood, ale w tajemniczych okolicznościach wycofała się z życia publicznego i wróciła do Polski. Zapomniana gwiazda kina zostaje zaangażowana do promocji biżuterii. By zrealizować sesję zdjęciową, powraca do fabryki snów, gdzie czeka na nią nierozliczona przeszłość i pewne zdjęcie. Jaką tajemnicę skrywa kadr niepozornej fotografii?


Do lektury książki "Tamtej nocy w LA" zapraszam was razem z Wydawnictwem Szara Godzina. Dzisiaj możecie przeczytać przedpremierowy fragment tej powieści.

Tamtej nocy w LA to nie tylko pobrzmiewający echem złotej ery Hollywood zaskakujący romans z wątkiem kryminalnym, lecz także zaproszenie do nastrojowego świata jazzu, bluesa, popu, a nawet muzyki klasycznej.

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Szara Godzina

13 komentarzy:

 1. Ciekawa ksiazka nie slyszlama o tej pozycji

  OdpowiedzUsuń
 2. Fakt - ciekawie się zapowiada Wiolu. W wolnej chwili będę poszukiwał e - booka. Pozdrawiam po intensywnym dniu - dziś - Niedziela - na południu ponad plus dwadzieścia stopni w cieniu. I 88 minut na zewnątrz. Dziękuję za polubienie twitta o Wielkim Oczekiwaniu ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś mi się zdaje, że to chyba dla mnie ta książka. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. PS. Nie poddam się i wydam w jakiejś formie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Słyszałam o książce i chętnie przeczytam. Zresztą ostatnio wszystkie książki wydawnictwa "Szara godzina" bardzo mi pasują :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Parece genial, te mando un beso y gracias por la reseña

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapowiada się interesująco. Czekam na Twoją opinię.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja spasuję, gdyż fragment powieści nie wzbudził we mnie aż tak wielkiego zainteresowania.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapowiada się bardzo ciekawie :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Podoba mi się pomysł na bohaterki książki.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jakoś nie ciągnie mnie do tej książki.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger