Dziecięcy Kram pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach

 

O tej książce z pewnością będzie głośno. Poznajcie "Dziecięcy Kram" Daniela Radziejewskiego, której premiera już 30 czerwca. Subiektywnie o książkach patronuje medialnie tej powieści.


São Paulo, Brazylia. Kiedy dziesięcioletnia Klara Silva widzi w swojej sypialni ducha, matka wyjaśnia jej, że to dziedziczna przypadłość. Wkrótce potem dziewczynka w tragicznych okolicznościach traci matkę, a ojciec znika bez śladu. Osamotniona i pozbawiona wsparcia, trafia do domu dziecka, a w jej głowie wciąż rozbrzmiewają echa wstrząsających wydarzeń, których nie jest w stanie zrozumieć.

Wiele lat później Klara samotnie wychowuje syna i wciąż nie ustaje w poszukiwaniach ojca. Zbieg okoliczności sprawia, że kobieta trafia do sklepu z odzieżą i zabawkami o nazwie „Dziecięcy Kram” prowadzonego przez Alonsa Bastosa i odkrywa kolejne ślady, które mogą mieć związek z zagadkowymi wydarzeniami sprzed lat. Z pomocą przychodzi jej blogerka śledcza, Lucimara Santos, jednak żadna z kobiet nie podejrzewa, że droga do poznania prawdy prowadzić będzie przez koszmar…


Daniel Radziejewski

Urodził się w Lesznie. Z zawodu jest nauczycielem języka angielskiego. Większość życia zawodowego spędził w Irlandii, Arabii Saudyjskiej oraz Brazylii. Interesuje się literaturą sensacyjną, kryminałami, horrorami, a także psychologią i ciemną stroną ludzkiej natury. „Dziecięcy Kram” to jego czwarta powieść w dorobku.Jesteście zainteresowani przeczytaniem tej książki?

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Novae Res

24 komentarze:

 1. Brzmi zachęcająco i przypomina mi powieść, której tytułu nie pamiętam (też dotyczyła koszmaru z dzieciństwa, morderstwa matki), więc myślę, że wciągnęłaby mnie tak samo, jak książka, którą wtedy przeczytałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zacznę od gratulacji - owocny patronat. Nad książką to Ja się jeszcze Wiolu bym zastanowił. Ale skrót intrygujący. Pozdrawiam po aktywnym dniu - 100 minut na zewnątrz bez maski i spotkanie rodzinne ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję Tobie patronatu, a twórcy okładki cudownego pomysłu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się ciekawie, więc nie mówię nie. Czekam na Twoją opinię.

  OdpowiedzUsuń
 5. W książce pt.:"Mózg i serce - magiczny duet",główny bohater trafia do małego, magicznego sklepiku, gdzie dowiaduje się dużo o sobie i uczy ciekawych rzeczy. Podobnie jak w tej książce, która zapowiada się bardzo ciekawie👍

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu! Opis intrygujący.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję patronatu! Czekam na pierwsze recenzje. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta cała historia brzmi dość zagadkowo. Jestem ciekawa jak dalej potoczą się losy głównej bohaterki... Czekam niecierpliwie na premierę i na Twoją recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 9. o proszę jaki obierzyświat z autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Parece interesante te mando un beso

  OdpowiedzUsuń
 11. To może być ciekawa książka, chociaż jeszcze nie wiem czy zdecyduję się po nią sięgnąć.
  Gratuluję patronatu. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. książkę chętnie bym przeczytała, a patronatu serdecznie gratuluję:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Czekam na swój egzemplarz tej książki. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 14. Jejku rety, to to dziedziczne jest, ja chyba się schowam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Już się wciągnęłam :) Poczułam dreszcze na plecach, kiedy czytałam zapowiedź. Mam nadzieję, że cała książka tak trzyma w napięciu :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Cześć 😊 ja tak przy okazji dopisuję, że niestety mam taki stos książek, że teraz nic nie wcisnę. Bardzo dziękuję za propozycję.

  A powyższa książka na pewno ciekawa. Niezwykły tytuł, który każe mi się nad nią zatrzymać.

  OdpowiedzUsuń
 17. Gratuluję kolejnego ciekawego patronatu! Opis tej książki brzmi interesująco, chętnie przeczytam Twoją recenzję ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. Ale fajnie, gratuluję patronatu ❤

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger