Zapraszam na spotkanie autorskie z Agatą PrzybyłekDługo wyczekiwana Agata Przybyłek nareszcie odwiedzi Łódź. Autorka spotka się ze swoimi czytelnikami w Empiku przy okazji premiery swojej najnowszej książki pt. "Zrobię dla ciebie wszystko". Będę miała przyjemność moderować to spotkanie autorskie.

Agata Przybyłek
14 marca, godz. 17:00
Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Agata Przybyłek jest autorką lekkich i zabawnych serii powieściowych oraz poruszających i romantycznych historii, które dotykają tematów bliskich każdej kobiety. Na napisanie pierwszej powieści zdecydowała się po zawodzie miłosnym, a tworzenie fabuły potraktowała jako autoterapię. Tak powstała jej debiutancka, humorystyczna powieść pt. „Nie zmienił się tylko blond” wydana w 2015 r. Szybko okazało się, że jej książki podbiły serca fanów w całej Polsce. Jej najnowsza książka pt. „Zrobię dla ciebie wszystko” (Czwarta Strona) to chwytająca za serce opowieść o tym, jak los potrafi pokrzyżować ludzkie ścieżki oraz o trudnych decyzjach, z których czasem żadna nie jest właściwa. To historia Ewy, która jest szczęśliwą matką i żoną, prowadzi z mężem pensjonat na Podhalu i razem wychowują kilkuletnią córeczkę. Nieszczęśliwy wypadek sprawia, że dziewczynka trafia do szpitala. Poczucie winy oraz wstyd nie dają Ewie spokoju. Kobieta uświadamia sobie, że prawda, którą ukrywała przed światem, musi wyjść na jaw… Czy raz otwarte drzwi do przeszłości da się jeszcze zamknąć? Ile krzywd i ran można wybaczyć w imię miłości?

Mam nadzieję, że zrobicie wszystko aby przybyć na to spotkanie! 😀


13 komentarzy:

 1. Na spotkaniu niestety się nie pojawię, ale trzymam mocno kciuki za powodzenie misji i życzę satysfakcjonującego spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mogę się doczekać kiedy Agata pojawi się we Wrocławiu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na spotkaniu niestety nie będę, ale książkę na pewno przeczytam. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę owocnego spotkania !

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe spotkanie, ale akurat zupełnie nie kojarzę autorki :(
  Powodzenia z moderacją :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Z chęcią bym wzięła udział, ale dla mnie trochę za daleko.

  OdpowiedzUsuń
 7. Znam autorkę, ale nic nie czytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Na pewno spotkanie będzie udane :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger