Zapraszam na spotkanie autorskie z Alicją Sinicką


Po raz pierwszy w łódzkim Empiku będziemy gościć Alicję Sinicką. Autorka przyjedzie do nas przy okazji premiery swojej najnowszej książki pt. "Stażystka". Będę miała przyjemność moderować to spotkanie autorskie.
Alicja Sinicka
20 lutego, godz. 18:00
Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Alicja Sinicka zadebiutowała powieścią pt. „Oczy wilka”, która momentalnie wspięła się na listy książkowych bestsellerów. Podobnie było w przypadku kolejnych powieści – również obyczajowych z silnym wątkiem sensacyjnym: „Winnej” oraz „W jego oczach”. Autorka jest uważną obserwatorką świata i relacji międzyludzkich, dzięki czemu w swoich książkach przedstawia wyrazistych bohaterów i tworzy historie pełne silnych emocji. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej książki pt. „Stażystka” (Wydawnictwo Kobiece). Jest to z jednej strony historia Marka Skalskiego szukającego stażystki. Pomaga mu w tym Ewa Skalska, która bardzo dobrze zna swojego męża. Wie, która kandydatka go zaintryguje. Wie, jakie będzie miała włosy i kolor oczu. Wie, że Marek ponownie ją zdradzi. Jednocześnie jest to również historia Klaudii Neter, która nie ma wątpliwości, że ten staż jest jej szansą na lepszą przyszłość. Z czasem odczuwa jednak coraz większy niepokój. Zostaje uwikłana w niebezpieczny trójkąt, lecz nie zamierza się z niego wycofać.

Czytaliście już "Stażystkę"?


6 komentarzy:

 1. Żałuję strasznie że nie będę mogła uczestniczyć w spotkaniu, bo czytałam Stażystę i bardzo chętnie porozmawiała bym o tej świetnej książce z samą jej autorką. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Siostra czytała i była bardzo zadowolona z lektury.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo czekam na fotorelację.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Oczy wilka" były bardzo emocjonujące. Teraz czas na moją "Stażystkę".

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger