Zapraszam na spotkanie autorskie z Alkiem RogozińskimTo będzie niezapomniany wieczór! Ulubiony pisarz Łodzian, czyli Alek Rogoziński spotka się ze swoimi czytelnikami w łódzkim Empiku. Spotkanie odbędzie się przy okazji premiery najnowszej książki autora pt. "Dom tajemnic", a ja będę miała przyjemność moderować to spotkanie autorskie.
Alek Rogoziński
19 września, godz. 18:00
Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Alek Rogoziński jest z zawodu dziennikarzem, a z pasji - twórcą kryminałów z dużą dawką czarnego humoru. W swoich powieściach morduje zawsze lekko i z uśmiechem na twarzy. Zadebiutował w marcu 2015 r. komedią kryminalną pt. „Ukochany z piekła rodem”. Jednak największą popularność przyniosła mu komedia sensacyjna pt. „Jak Cię zabić, kochanie?” nominowana przez portal Lubimy Czytać w 2016 r. w plebiscycie „Książka roku (kryminał, sensacja, thriller)”. Najnowsza, dwunasta książka pt. „Dom tajemnic” (Edipresse Książki) to opowieść o Dominice i Mariuszu (zwanych przez znajomych Miśką i Mario), właścicielach popularnej agencji reklamowej, którzy dostają zaproszenie do wzięcia udziału w reality-show. Wraz z dziesiątką celebrytów trafiają do naszpikowanego pułapkami domu-labiryntu. Rozwiązując kolejne zagadki kryminalne, mają znaleźć ukryty w tym miejscu cenny przedmiot, by następnie przekazać go na cele charytatywne. Kiedy jednak wydarza się morderstwo, a uczestnicy programu tracą łączność ze światem zewnętrznym, ważniejsze od wygranej stanie się ocalenie życia…

Mam nadzieję, że nie zabraknie was na tym spotkaniu?


14 komentarzy:

 1. Dla mnie trochę za daleko, ale gdybym miała bliżej chętnie bym się wybrała na takie spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa jestem tego spotkania:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na spotkanie nie dotrę, ale czekam na relację.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba Alek Rogoziński upodobał sobie Łódź, bo znowu do niej zawita :) Na pewno będzie to kolejne udane spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oh very interesting dRLING
  tHANKS FOR SHARE
  XX

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak zawsze, z przyjemnością przeczytam relację na Twoim blogu kochana. ☺

  OdpowiedzUsuń
 7. Troszkę daleko niestety dla mnie, ale szacun dla Empika, że w ogóle organizuje takie spotkania. Też byłam już na kilku i jestem mega zadowolona za taką możliwość wymienienia paru słów z Autorami :)
  Pozdrawiam, a w wolnej chwilii zapraszam do siebie! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ależ żałuję, że nie mogę być na tym spotkaniu!

  OdpowiedzUsuń
 9. A dzień.później spotkanie w Rokietnicy ja akurat mam daleko ale moja siostra pójdzie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Będziesz miała okazję moderować to spotkanie i to już nie pierwszy raz z tym autorem. No nie? Ależ Ci zazdroszczę tych wrażeń :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Byłam kiedyś na spotkaniu z autorem w Lublinie i mimo że była nas garstka było fantastycznie. Przemiły i bardzo wesoły człowiek. Miłej zabawy!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger