"Ostatnia noc Olivii" pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkachZ wielką przyjemnością chciałabym zapowiedzieć wam premierę thrillera psychologicznego pełnego mrocznych zakrętów i zwrotów akcji, których nie da się przewidzieć. "Ostatnia noc Olivii" pojawi się w księgarniach już 2 października, a Subiektywnie o książkach patronuje medialnie tej powieści.
To największy koszmar każdego rodzica. 

Wczesnym rankiem Abi Knight budzi telefon, którego żadna matka nigdy nie chciałaby odebrać. To, co usłyszy po drugiej stronie słuchawki, na zawsze zmieni jej życie. 
Jej ukochana córka Olivia spadła z mostu. Doszło do śmierci mózgu. 

Wkrótce okazuje się też, że dziewczyna jest w ciąży. Aby ratować dziecko, lekarze muszą zostawić ją podłączoną do aparatury podtrzymującej życie.

Policja uznaje, że to był wypadek. Abi jednak w to nie wierzy, ponieważ zauważa siniaki na nadgarstkach córki. Postanawia więc dowiedzieć się prawdy. Zrozpaczona i pełna bólu odkrywa szczegóły życia córki. 

Czy to był wypadek? A może stało się coś o wiele gorszego?

Ta powieść zmusi was do zadania sobie pytań: Jak dobrze znasz swoje dziecko? Jak dobrze twoje dziecko zna ciebie?„Ostatnia noc Olivii Christiny McDonald to niesamowity thriller. Wzbudził we mnie wiele emocji, które nie opuszczały mnie aż do ostatniego zdania. W tej niezwykle klimatycznej powieści McDonald umiejętnie opisuje skomplikowane relacje matki i córki. Ta książka rozerwała moje serce na miliony kawałków, by potem powoli poskładać je na nowo”. 
Heather Gudenkauf, bestsellerowa autorka Ciężaru milczenia oraz Not a Sound

„McDonald wyjawia przerażającą prawdę, stopniowo demaskując sekrety, a wszystko to kończy się złamanym sercem. Pełen napięcia debiut, zadający emocjonalny cios”. 
Kimberly Belle, bestsellerowa autorka Three Days Missing oraz The Marriage Lie

"Nie mogłam przestać czytać. Ta książka wzbudziła we mnie tyle emocji, a na koniec mnie zniszczyła. Łamiąca serce i porywająca”. 
Jenny Blackhurst, bestsellerowa autorka Tak cię straciłam

„Pięknie napisany i poruszający debiut, podczas czytania którego nie opuszczały mnie wątpliwości aż do ostatniej chwili”.
 Claire Douglas, bestsellerowa autorka Sióstr, Ktokolwiek widział oraz Last Seen Alive

„Ostatnia noc Olivii Christiny McDonald przenosi największy koszmar matki na zupełnie inny poziom. Ten intensywny, pełen zwrotów akcji i łamiący serce thriller bardzo szczegółowo pokazuje konsekwencje rodzinnych sekretów. Czytelnicy będą pochłonięci tą historią do ostatniej strony… A gdy wszystko wyjdzie na jaw, może poczują odrobinę nadziei. Koniecznie przeczytajcie tę książkę!”. 
David Bell, bestsellerowy autor Somebody's Daughter

„Christina McDonald stworzyła przepełnioną emocjami zagadkę, której rozwiązanie sprawi, że czytelnicy będą jednocześnie poruszeni i pełni spokoju”. 
Mary Kubica, bestsellerowa autorka z listy „New York Timesa”

„Skomplikowana, pełna emocji opowieść… Fani thrillerów psychologicznych będą zachwyceni”.
Publishers Weekly”

„McDonald z każdym rozdziałem zwiększa napięcie, wplatając w treść wiele ciekawych zwrotów akcji. Historia Abi i Olivii prowadzi do druzgocących wniosków. Napięcie uzupełniają relacje o zaskakującej głębi oraz czułości, wprowadzające w to wszystko równowagę. Świetny debiut autorki. Czytelnicy lubiący historie matek i córek powinni sięgnąć po tę książkę”. 
„Booklist”

O AUTORCE

Christina – autorka, dziennikarka, copywriterka – pracowała dla takich firm jak The Sunday Times, Dublin, The Connacht Tribune, Galway, Expedia, USAToday.com, Travelex oraz Pearson Publishing. Pochodzi z Seattle w stanie Waszyngton, posiada tytuł magistra dziennikarstwa zdobyty na Irlandzkim Uniwersytecie Narodowym w Galway. Obecnie mieszka w Londynie.


Zainteresowała was ta książka?17 komentarzy:

 1. Lubię takie klimaty w książkach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie książki :)
  Chętnie bym przeczytała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie książki bardzo lubię, z pewnością po nią sięgnę

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie to na pewno byłaby bardzo emocjonująca historia. Wyobrażam sobie co musi czuć bohater po tak szokującej wiadomości. Na pewno nie będzie to łatwa historia, ale dam jej szansę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Już sam opis sprawił, że bardzo chcę poznać tę historię. 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Na Instagramie czytałam fragment tej książki i mnie zainteresowała ;).

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję patronatu. Będę wyczekiwała w bibliotece. Jestem ogromnie ciekawa tej historii. Jakiś czas temu oglądałam na youtube różne kanały kryminalnie, stanowo etc. czasami się zastanawiam czy coś jeszcze mnie zaskoczy. Ludzie nieraz sami się proszą o zły los,a niekiedy to zbiegi okoliczności.

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę, że się na nią skuszę, choć nie będzie to łatwa pozycja.

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję patronatu! Jestem zaintrygowana :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger