Zapraszam na spotkanie z Agnieszką LisDługo wyczekiwana Agnieszka Lis w końcu zagości w łódzkim Empiku. Autorka przybędzie do nas ze swoją najnowszą powieścią pt. "Pocztówki". Będę miała przyjemność moderować to spotkanie autorskie.


Agnieszka Lis
27 czerwca, godz. 18:00
Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Agnieszka Lis to pisarka i felietonistka, a z wykształcenia - pianistka i dziennikarka. Do tej pory wydała siedem powieści: „Muzyka mojej duszy”, „Latawce”, „Jutro będzie normalnie”, „Samotność we dwoje”, „Pozytywka”, „Karuzela” i „Huśtawka”. Jest również autorką cyklu bajek dla dzieci, które wygrały ogólnopolski konkurs „Na Dobrą Powieść”. Systematycznie czyta te bajki dzieciom w zaprzyjaźnionym przedszkolu. Jest poza tym laureatką konkursu literackiego na najlepsze kobiece opowiadanie erotyczne. 

Do Łodzi przyjedzie z najnowszą, ósmą już powieścią pt. „Pocztówki” (Czwarta Strona), która opowiada o wakacjach na Wyspach Kanaryjskich w styczniu, kiedy w Polsce jest szaro i zimno. Pomysł wydaje się strzałem w dziesiątkę, ale kiedy okazuje się, że przewodnik testuje nową trasę, w której nie ma ani widoków, ani wygód, maski opadają – do głosu dochodzą najgłębiej skrywane sekrety i ukrywane latami kłamstwa. Bohaterowie będą zmuszeni spojrzeć w głąb siebie i odkryć swoje prawdziwe ja…

Serdecznie zapraszam was na to spotkanie :)


5 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger