Zapraszam na spotkanie z Magdaleną MajcherJedna z moich ulubionych, polskich pisarek, czyli Magdalena Majcher, ponownie odwiedzi Empik w Manufakturze i opowie o swojej najnowszej powieści. Będę miała możliwość moderować tę rozmowę.
Magdalena Majcher
11 kwietnia, godz. 18:00
Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Magdalena Majcher robi w życiu to, co kocha, czyli pisze. By spełniać swoje marzenia, zrezygnowała z pracy na etacie. Dziś jest autorką poczytnych i lubianych przez czytelniczki powieści, m.in. „Cudu grudniowej nocy”, „Matki mojej córki”, „Stanu nie!błogosławionego” oraz sagi „Wszystkie pory uczuć”. Tym razem odwiedzi salony Empik w związku z premierą książki „Obcy powiew wiatru. Saga nadmorska” (Wydawnictwo Pascal). Opowiada w niej historię Marcjanny Zielczyńskiej, która wspierana przez swoich rodziców, dokonuje pierwszych ważnych życiowych wyborów. Kiedy zaczyna się wojna, Marcjanna musi dorosnąć z dnia na dzień, by przeżyć. Wkrótce świat, który znała i kochała, przestanie istnieć. Dziewczyna będzie musiała opuścić swoje rodzinne strony i wyruszyć w podróż w nieznane, by odnaleźć nowy dom. „Saga nadmorska” to seria książek o rodzinie, która po wojennej zawierusze odnalazła swoje miejsce na ziemi w Ustroniu Morskim. Książki powstały dzięki współpracy i życzliwości mieszkańców tego miasta.

Rezerwujcie sobie czas i przybywajcie na spotkanie!14 komentarzy:

 1. Bardzo lubię twórczość tej autorki, dlaczego żałuję, że nie będę mógła uczestniczyć w spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tradycyjnie czekam na fotorelację.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tradycyjnie czekam na fotorelację.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niedawno widziałam się z autorką w Kórniku. Z chęcią przeczytam też relację z tego spotkania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie miałam jeszcze do czynienia z tą autorką, ale to naprawdę piękne mieć okazję do przeprowadzenia rozmowy z osobą, którą się ceni i jestem pewna, że we czwartek zaprezentujesz się z najlepszej strony dziennikarskiej! (zresztą, kolejny raz). Powodzenia i czekam na post ze spotkania:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdy będę w tym czasie w Łodzi, na pewno się wstawię.

  OdpowiedzUsuń
 7. Udanego spotkania. Czekamy na relację.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger