"Kryształowe motyle" pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach




Z wielką przyjemnością chciałabym zapowiedzieć wam premierę najnowszej książki Katarzyny Misiołek pt. "Kryształowe motyle", której Subiektywnie o książkach patronuje medialnie.
Trzy kobiety, trzy zupełnie różne światy. Anna, cicha i skromna urzędniczka po czterdziestce, mieszka z matką, z którą nie potrafi znaleźć wspólnego języka. Elżbieta jest szczęśliwą żoną i współwłaścicielką rodzinnego biznesu, a Izabela rozpieszczoną przez życie córką wziętego lekarza, która pozornie ma wszystko. A jednak łączy je coś, czego nigdy nie powinna przeżywać żadna matka – każda z nich w dramatycznych okolicznościach straciła dziecko. Poznały się przypadkiem, w sieci, i przylgnęły do siebie już po pierwszym spotkaniu. Przeżywają żałobę na swój własny sposób, ale wszystkie trzy cierpią, z trudem nadążając za otaczającym je światem, który bynajmniej nie zwolnił… Co przyniesie im ta znajomość i czy jeszcze kiedyś będą szczęśliwe? Czy uda im się stanąć na nogi po przeżytych traumach i jak bardzo otworzą się przed nowymi przyjaciółkami? „Kryształowe motyle” to opowieść o losie, który czasem uderza na ślepo, kobiecej przyjaźni i bliznach na duszy, które zostają już na całe życie.

Jestem już po lekturze tej powieści i powiem wam, że to prawdziwa petarda. Musicie koniecznie ją poznać! Premiera już 13 marca.


Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Książnica.

14 komentarzy:

 1. Dla fanów powieści obyczajowych będzie to na pewno świetna lektura. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam twórczość autorki nie wątpię w to, że zafundowała mega petardę. Muszę to przeczytać!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się naprawdę ciekawie. W dodatku okładka mi się podoba :)
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję patronatu! Nie wiem czy się skuszę, ale na pewno kogoś zainteresuje ta pozycja. Pozdrawiam! Eli https://czytamytu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi interesująco, skuszę się. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno przeczytam tę książkę. Już nie mogę się doczekać. 😊

  OdpowiedzUsuń
 7. Znam książki tej autorki i z chęcią ją przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię styl pani Kasi, więc pewnie sięgnę po tę książkę, choć tematyka wydaje się dość ciężka;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger