Zapraszam na spotkanie z Iloną Gołębiewską20 listopada łódzki Empik odwiedzi Ilona Gołębiewska, która opowie nam o swojej najnowszej książce pt. "Teatr pod Białym Latawcem". Będę miała przyjemność prowadzić to spotkanie autorskie.
Ilona Gołębiewska
20 listopada, godz. 18:00
empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

„Teatr pod Białym Latawcem” (Wydawnictwo MUZA) to najnowsza powieść Ilony Gołębiewskiej, autorki bestsellerowej sagi o starym domu i książki „Miłość ma twoje imię”. Pisarka jest też cenionym pedagogiem i socjologiem specjalizującym się w m. in. w opracowywaniu programów pracy z dziećmi i młodzieżą, w prowadzeniu zajęć, wykładów, warsztatów z zakresu rozwoju osobistego oraz skutecznej komunikacji interpersonalnej. Najnowsza powieść opowiada historię ambitnej dziennikarki Zuzanny Widawskiej (zatrudnionej w jednym z najpopularniejszych dzienników w Polsce), która traci pracę, a jej świat rozsypuje się niczym domek z kart. Jest to nieprzewidywalna, mocna i zaskakująca opowieść o trudnych relacjach między ludźmi, o wzajemnym zaufaniu, sztuce pogodzenia się z tragiczną przeszłością i silnym przekonaniu, że wystarczy jedno niezwykłe miejsce, by przynieść ukojenie tym, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie i szukają sposobów na odszukanie szczęścia.

Zapraszam was gorąco na to spotkanie.


11 komentarzy:

 1. Szkoda, że do Łodzi mam tak daleko, ale czekam na Twą relację Wioleto :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety -nie wybieram się :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Tradycyjnie czekam na fotorelację!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę, że w Łodzi ciągle są takie ciekawe spotkania. Za daleko.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z chęcią przeczytam relację ze spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ich mag den Blog, können wir kooperationen haben, ich verkaufen abendkleider und Brautkleider, wer Brautkleider Güntig kaufen möchten, dann können Sie zu mir kommen.

  OdpowiedzUsuń
 7. To na pewno będzie interesujące spotkanie :) Czekam na relację :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger