Wygraj "Nierozdzielne" Joanny Pypłacz
Wraz z Wydawnictwem Videograf chciałabym zaprosić was do wzięcia udziału w konkursie, w którym możecie wygrać dwa egzemplarze książki Joanny Pypłacz pt. "Nierozdzielne", która dzisiaj ma swoją premierę.
Zasady konkursu:
 • W konkursie mogą wziąć udział wszyscy posiadający adres na terenie Polski.
 • Konkurs trwa od dzisiaj do 29.11.2018 r., do północy.
 • Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe:
Co w Twoim życiu jest nierozdzielne?
 • Swoją odpowiedź należy zostawić pod tym postem, jako komentarz. 
 • Wśród odpowiedzi, jakie pozostawicie pod ogłoszeniem, wybiorę dwie, które najbardziej mi się spodobają.
 • Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu dwudziestu dni od zakończenia konkursu. Zwycięzcy winni skontaktować się ze mną na podany adres e-mail: subiektywnie.o.ksiazkach@gmail.com w ciągu trzech dni. 

UWAGA:
Możecie w ogłoszeniu podać swój adres e-mail, ale robicie to na własną odpowiedzialność, gdyż w ostatnim czasie wystąpiły przypadki wykorzystywania tychże adresów przez oszustów wyłudzających pieniądze. Pamiętajcie, nie wymagam uzupełniania żadnych formularzy ani podawania numeru telefonu. Do dzieła!

23 komentarze:

 1. W moim życiu nie rozdzielni jesteśmy ja i mój narzeczony. Życie podobało nasz związek wielu trudnym próbom, przez które przeszliśmy zwycięsko, mimo że czasem musieliśmy stoczyć niełatwy bój o to, by przetrwać. Teraz już nic nas nie rozdzieli. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę powodzenia biorącym udział w konkursie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja i mój narzeczony ponieważ wiem że teraz to co przeszliśmy bardziej umocnilo nasz związek

   Usuń
 3. W moim życiu nie rozdzielne są ja i moje dzieci zawsze będę chroniła opiekowała się i miała w sercu kochała

  OdpowiedzUsuń
 4. Nierozdzielny konkurs :D Powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Można tu wiele słów napisać, jednak wydaje mi się , że nierozłącznymi powinny być w naszym życiu miłość i uczciwość. Gdy miłości /rodzina i nie tylko/ nie ma, nasze życie staje się smutne, bezwartościowe, puste... Miłość to szacunek, zrozumienie, bliskość, radość, wspólne cele... Uczciwość powinna zawsze kierować naszym postępowaniem w każdej dziedzinie, choć w obecnym świecie tak łatwo o niej zapomnieć. Postępować właściwie w swoim życiu, to potrafić spojrzeć wieczorem w swoje oczy odbite w lustrze i powiedzieć sobie: jest dobrze, nie mam powodu do smutku, że komuś przysporzyłam zmartwień i smutków. A gdzie uczciwość, tam i miłość...

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie nierozdzielnymi są przeszłość i teraźniejszość. Przeszłość kształtuje nasz charakter a przeżycia i emocje zapisują się w naszym umyśle i mają wpływ na nas tutejszych. Także przeżycia naszych przodków, ich wspomnienia i historie w jakiejś mierze kształtują nas samych.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wstecz pamięcią teraz sięgnąć próbuję
  I nie do końca dobrze się z tym czuję.
  Jednak by odpowiedzieć na konkursowe pytanie
  Jest to niezbędne - więc niechaj się stanie.
  Nierozdzielne w moim życiu od zawsze,
  Gdy tak z perspektywy na nie dzisiaj patrzę ...
  Są: radość i smutek, szczęście i cierpienie,
  Takie "nierozdzielne" i tego nie zmienię.
  Tak już to wszystko zostało zaprojektowane
  Aby słońce po nocy wstało, by ranem
  Promieniami rozświetlać, życie ogrzewać,
  A wieczorem szybko, znów zniknąć z nieba.
  To wszystko do końca już tak zostanie
  Gdyż życie ze śmiercią się nie rozstaje ...

  OdpowiedzUsuń
 8. W moim życiu nierozdzielne są marzenia z codziennością, ponieważ każdy kolejny dzień jest spełnieniem moich marzeń i w każdym dniu spełniam je na miarę swoich możliwości, największym z nich jest szczęście. Mając szczęście, ma się wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak sobie myślę, że w moim życiu nierozdzielny jest fakt bycia Kobietą i Matką jednocześnie. I tak już zostanie do końca...
  a z przymrużeniem oka - nierozdzielna jestem ja i kawa oczywiście;)
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nierozdzielne są dla mnie życie i oczekiwanie. W każdej chwili czekamy albo na kogoś, albo na coś. Jako dzieci wypatrujemy pierwszego śniegu. Nie możemy się doczekać lepienia bałwana i Świąt. W latach szkolnych czekamy na dzwonek, na przerwę, na wakacje. Potem na pierwszą miłość.
  Na dorosłość. Na dobrą pracę, na pierwszą wypłatę, awans, urlop. Czekamy na wiosnę, spotkanie z bliskimi, na kuchnię pełną świątecznych smakołyków. Czekamy na wenę, na lepsze propozycje. Czekamy na ulgę w cierpieniu, na emeryturę. Na koniec jednego i na początek czegoś następnego.

  To oczekiwanie dla każdego oznacza coś innego. Dla wielu będzie stratą czasu, przepuszczaniem kolejnych okazji. Dla części - rozwiązaniem. Dla innych - nadzieją. Jeśli czekam to mam nadzieję.

  OdpowiedzUsuń
 11. W moim życiu nierozdzielna jestem
  ja, moje ciało oraz umysł - jeden
  świat; choć już nie raz coś z tym
  zrobić próbowałam, do umysłu lub
  do ciała - wciąż wracałam. Czy, to
  dobrze, czy za zdrowie to wychodzi -
  nie wiem, ale czas juz się pogodzić

  OdpowiedzUsuń
 12. W moim życiu nierozdzielna jest moja więź, która łączy mnie z siostrą.
  Jesteśmy we dwie i zawsze, niezależnie od sytuacji jesteśmy w stanie wzajemnie się bronić i wspierać. W każdej chwili życia możemy liczyć na siebie, niezależnie od tego czy właśnie złamał się jednej paznokieć, a wychodzi na imprezę i potrzebuje go nadlać, czy najtrudniejsze życiowy momenty, jak chociażby niedawne odejście naszego taty, gdzie wspierałyśmy się wzajemnie, a także wspierałyśmy razem naszą pogrążoną w smutku mamę.
  Zawsze możemy wzajemnie na siebie liczyć w trudnych wyborach życiowych, a co najważniejsze możemy liczyć na swoje szczere rady niezależnie od skali problemu.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ksiażka - oto moja "nierozdzielność". Odkąd nauczyłam się pierwszych liter - tak do mojej dłoni przykleiły się książki. Gdy jedna się kończy, natychmiast zaczynam kolejną. Są ze mną wszędzie - w domu, w autobusie, w poczekalni, na wakacjach... Rano i wieczorem, przy obiedzie i kolacji... Czy ksiązkoholizm się leczy...? :-)

  OdpowiedzUsuń
 14. Nierozdzielna jestem w mym życiu - ja sama ...

  Gonitwę mych myśli zaczynam od rana.

  Marzę bym czasami mogła się podzielić

  I nie jedno, lecz wiele serc - móc rozweselić.

  OdpowiedzUsuń
 15. Nierozdzielne w moim życiu są 2 osoby. To moja mama i mój syn. Choć rozdzieleni zostaliśmy przy porodzie przez przecięcie pępowiny to wyjątkowa więź jaką jest między matką i dzieckiem jest nierozerwalna

  OdpowiedzUsuń
 16. Dla mnie nierodzielnym jest anatomia i łacina, bo jak juz siedzę głęboko w książkach to anatomia to podstawa, niestety często nadal w martwym języku :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Zawsze chciałam mieć młodszą siostrę, ale jakoś nie było mi to dane. Mam brata starszego o 10 lat, z którym kontaktu dobrego nigdy nie miałam. Ale dzięki niemu spełniło się moje marzenie o siostrze, oczywiście niedoslownie. Od czterech lat jestem ciocią, ale Wiki jest dla mnie jak młodsza siostra. Spedzamy razem, każdą chwilę. A gdy się np. uczę, mała siedzi obok i maluje kolorowanki. Jest identyczna jak ja gdy byłam w jej wieku. Platynowa blondynka z kręconymi lokami i okrąglutką, pulatą buzią. Moja kochana Wicia! <3

  OdpowiedzUsuń
 18. Sześć lat temu się poznali,
  Od tej pory się nie rozstali.
  Jak jabłuszka dwie połówki,
  Nawet brązowe mają tęczówki.
  I podobne hobby mają,
  I nad życie się kochają.
  Gdy rozstaną się na noc,
  Ona płacze wtedy w koc.
  Razem jedzą też kolację,
  I telewizyjną oglądają stację.
  Wygłupiają się też ciągle,
  I o sobie mówią bąble.
  Nigdy się nie rozdzielają,
  Bo za bardzo się kochają.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger