"Tylko żywi mogą umrzeć" pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach
30 listopada pojawi się książka D. B. Foryś pt. "Tylko żywi mogą umrzeć", której Subiektywnie o książkach patronuje medialnie.

Mam na imię Tessa i odkąd pamiętam, prowadzę podwójne życie. Jestem barmanką za dnia, za to nocami zamieniam się w żądną krwi łowczynię demonów.

Dlaczego to robię? Och, nie zrozumcie mnie źle, przecież nie wybrałam takiego zajęcia, ponieważ jest ekscytujące i bezpieczne, pieniądze też nie grały tutaj żadnej roli, nikt mi w końcu za to nie płaci.
Tropię i zabijam wyłącznie dlatego, że posiadam nad nimi niespotykaną przewagę: w połowie jestem jedną z nich...

"Tylko Żywi Mogą Umrzeć" to pierwsza część cyklu "Tessa Brown".


D.B. Foryś - z wykształcenia programista i grafik, pisarka z zamiłowania. Pisze głównie fantastykę – ciężko jej tworzyć fabułę, w której nic z nieba nie spada lub spod ziemi nie wychodzi, ale zdarza się eksperymentować z thrillerem czy romansem. Swoją przygodę z pisarstwem zaczęła od publikowania opowiadań na portalu chomikuj.pl oraz wattpad.com. Od 2015 roku jeste związana z Grupą Literacką Ailes.

Na co dzień mieszka i pracuje we Wrocławiu, lecz marzy się jej mały domek nad oceanem na słonecznej Teneryfie. Ma milion pomysłów, które krok po kroku stara się realizować, wiecznie narzeka na brak czasu. Fanka powieści Paulo Coelho oraz filmów Quentina Tarantino. Przepada za komiksowymi superbohaterami, a także rozpływa się nad twórczością Warhola i Lichtensteina. Mogłaby słuchać Aurory godzinami. Strona autorska - KLIK.
 Już niebawem poznacie moje wrażenia z tej lektury. Jesteście nią zainteresowani?

15 komentarzy:

 1. Moje klimaty. Na pewno będę mieć ten tytuł na uwadze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję patronatu i już teraz czekam na Twoją recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje gratulacje! serdeczne gratulacje :) książka wygląda interesująco, myślę że może to być historia wpadająca w mój gust. Czekam na recenzję! :)
  Pozdrawiam ciepło ♡

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger