"Chciałbym, żebyś mnie napisała" pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach
Z wielką przyjemnością chciałabym wam zakomunikować, że w księgarniach pojawił się właśnie zbiór opowiadań Hanki V. Mody pt. "Chciałbym, żebyś mnie napisała", któremu Subiektywnie o książkach patronuje medialnie.

Lubię ciszę i krzyk. Ciszę, bo pozwala się wyłączyć i unieść na skrzydłach w refleksję. Krzyk – bo jest wielopiętrowy. Opowiadania Hanki V. Mody są jednocześnie krzykiem i ciszą. Mrocznym korytarzem i kawałkiem światła. Jeszcze powietrze będziemy w nich przenikać albo przeklinać. Rwać na strzępy wyobraźnię. Balansować. Na krawędzi wódki albo w czerwieni ust o pożądaniu.

Chciałbym, żebyś mnie napisała to zbiór na wskroś fascynujący. To kompilacja (nie)winności i nienasycenia, pożądania i pasji, melanż kolorów i smaków. To troska, tęsknota, tłum, a przede wszystkim człowiek i krzyk czułości. Myślą, mową i spojrzeniem zgrzesz. Przeczytaj. A poczujesz, że to coś więcej niż sny…

Kaja Kowalewska (poetka, pisarka)

Już niebawem poznacie moja wrażenia z lektury tych opowiadań.


14 komentarzy:

 1. Ogromną ciekawością czekam na recenzję. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa zapowiedź, więc czekam na recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna zapowiedź. Przekonałaś mnie do tej książki. Czekam na recenzję po czym od razu pójdę do księgarni. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nieczęsto sięgam po takie zbiory, ale od czasu do czasu się przełamuję i często tego nie żałuję :) Gratuluję patronatu. Jeśli objęłaś nim tę książkę, może dam jej szansę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger