Zapraszam na spotkanie i ucieczkę z Joanną Opiat-Bojarską
Escape room to ciekawy sposób na zabawę ze znajomymi. Wiedzą o tym bohaterowie najnowszego kryminału Joanny Opiat-Bojarskiej „Ucieczka”. Rok temu, w ramach przygotowywania do pisania tej książki autorka zamknęła się z czytelnikami w escape roomie w Poznaniu. Wszyscy uczestnicy przygody przeżyli. Co więcej? Wspominają ucieczkę z uśmiechem. Z okazji premiery „Ucieczki” (Wydawnictwo Czarna Owca) Opiat-Bojarska zdecydowała się powtórzyć ucieczkę z czytelnikami. 14 czerwca autorka zagości w Łodzi, a ja będę miała okazję przepytać Joasię i być może spróbować samej ucieczki (jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji).


Spotkanie promujące "Ucieczkę" odbędzie się o godzinie 17.30 w Mysterious Room zlokalizowanym przy ul. Sienkiewicza 55 w Łodzi.Kolejne ucieczki odbędą się:
15.06 Wrocław – Exit19
18.06 Gorzów Wlkp. – Open the doors
22.06 Gdańsk – Escape Time
23.06 Szczecin – ESCapada

Do 11 czerwca możecie jeszcze wysyłać swoje zgłoszenia i razem z autorką wziąć udział w tej niesamowitej przygodzie. Regulamin konkursu - https://opiatbojarska.com/ucieczka/

Być może to właśnie Ty znajdziesz się w ekipie, która zostanie zamknięta z Opiat-Bojarską w escape roomie. Będziecie mieli tylko sześćdziesiąt minut na to, by wydostać się z tego pokoju. Zapraszam na spotkanie i na ucieczkę!


12 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger