Wygraj "Tryjon" - wyniki konkursu
W ramach patronatu medialnego nad książką "Tryjon" Melissy Darwood mogliście wygrać dwa egzemplarze tej powieści. Zapraszam na wyniki konkursu.
Aby wziąć udział w konkursie, należało odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Jak nazwałbyś miejsce do którego udasz się po swojej śmierci?

Oto zwycięzcy:


"Kraina spokojnego zawieszenia". Bo kto wie, co nas czeka po śmierci. Czy to gorące piekło, cudowne niebo czy też pewne zawieszenie w czasie, przestrzeni i materii? Nic w życiu nie jest pewne, nic nie zdaje się być określone. Chciałabym jednak, by w mym życiu po śmierci ogarnął mnie monumentalny spokój. W życiu pełnym zabiegania, zalatania i wiecznego braku czasu, każdy marzy o chwili spokoju, wytchnienia. Jeśli po śmierci miałabym się tułać, martwić, niepokoić... było by trochę żal. Co prawda, tak dłużej o tym myśląc, nie obraziłabym się, gdyby w tej krainie była piękna, megawygodna sofa umożliwiająca ułożenie się w każdej pozycji, a obok niej, na ogromnym, zielonym (bo to przecież kolor, który uspokaja) regale znalazły się wszystkie te książki, na których przeczytanie nie starczyło mi czasu. Och, spełnienie wszelkich marzeń każdego książkoholika!

To miejsce nazwał bym "Rozpuściec". Albo dlatego, że będzie to miejsce wiekuistej szczęśliwości i rozpusty, albo dlatego, że to co nazywamy duszą z czasem rozpuści się tam we wszechogarnialnym Niebycie. I po mnie zostanie tylko garść doczesnego prochu na Ziemi lub szczątki wspomnień w głowach ludzi, którzy jeszcze będą żyli po mnie. (WB)

Gratuluję! Czekam na wasze adresy do wysyłki książek.

14 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger