Zapraszam na spotkanie z Anną Kasiuk

Wszystkich mieszkańców Łodzi i nie tylko zapraszam na jutrzejsze spotkanie z Anną Kasiuk, która przyjedzie do naszego miasta przy okazji premiery swojej najnowszej książki pt. "Andromeda". Będę miała przyjemność moderować to spotkanie.

Spotkanie odbędzie w księgarni Bookszpan Łódź zlokalizowanej z Centrum Handlowym M1. Start godzina 18:00.

Anna Kasiuk – zodiakalny Koziorożec, domatorka, miłośniczka przyrody zakochana w krajobrazie polskich gór i Mazur. Autorka bloga „Świat równoległy Anny Kasiuk”. Od lat pielęgnuje swoją pisarską pasję, czego efektem są powieści: „Piąte – nie zabijaj”, „Lewy brzeg”, „Mroki Łowisk”, „Jagoda”, „Za zakrętem” i antologia „Pensjonat pod świerkiem”.

Najnowsza książka w gatunku new adult, "Andromeda", premierę miała 19 maja.

Więcej o książce:
Judyta, inteligentna i piękna uczennica maturalnej klasy, ma wszelkie warunki ku temu, by błyszczeć w towarzystwie, a jednak uparcie trzyma się na uboczu. Napięcie wokół dziewczyny przybiera na sile, kiedy nauczycielka zadaje uczniom projekt, a Judyta ma go przygotować w parze z najprzystojniejszym uczniem, kapitanem drużyny koszykarskiej, z którym chodzi Ola. Bieg wydarzeń gwałtownie przyspiesza, gdy okazuje się, że Szymona i Judytę łączy o wiele więcej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać – namiętność, przeszłość i związane z nią tajemnice…

Bardzo się cieszę, że będę mogła zadać kilka pytań autorce, gdyż "Andromeda" to książka wydana pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach.

8 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger