Wygraj debiut Łukasza Chotkowskiego
Wraz z Agencją Dramatu i Teatru mamy dla was trzy egzemplarze książki Łukasza Chotkowskiego pt. "Męskość. Opowieść o uzależnieniu". Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie.
Zasady konkursu:
 • W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, bez wyjątku.
 • Konkurs trwa od dzisiaj do 6.06.2018 r., do północy.
 • Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Co według Ciebie czuje mężczyzna widoczny na okładce książki?

 • Swoją odpowiedź należy zostawić pod tym postem, jako komentarz. 
 • Wśród odpowiedzi, jakie pozostawicie pod ogłoszeniem, wybiorę trzy.
 • Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu dziesięciu dni od zakończenia konkursu. Zwycięzcy winni skontaktować się ze mną na podany adres e-mail: subiektywnie.o.ksiazkach@gmail.com w ciągu trzech dni. 

UWAGA:
Możecie w ogłoszeniu podać swój adres e-mail, ale robicie to na własną odpowiedzialność, gdyż w ostatnim czasie wystąpiły przypadki wykorzystywania tychże adresów przez oszustów wyłudzających pieniądze. Pamiętajcie, nie wymagam uzupełniania żadnych formularzy ani podawania numeru telefonu. 
Do dzieła!

23 komentarze:

 1. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników konkursu. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Pytanie, czym jest męskość, nie jest proste, ale wyznacznikiem jest opinia kobiet. Jeśli im się podobamy - jesteśmy męscy, jak nie - nie jesteśmy. To tyle w temacie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W oczach mężczyzny z okładki widzę lęk i niepewność :)

  powodzenia dla wszystkich <3!

  OdpowiedzUsuń
 4. Według mnie mężczyzna widoczny na okładce książki czuje przeraźliwą samotność. Ale ja nie biorę udziału, za to życzę powodzenia innym :) A książkę w wolnej chwili chętnie poczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba mi się to pytanie! :)

  Co według mnie?
  Myślę, że nagość. Ale nie taką fizyczną polegającą na zdjęciu bawełnianej koszuli czy spodni. Raczej mam na myśli intymne rozebranie się. Zdjęcie wielu masek, które każdy człowiek nosi.
  Aż poczułam tę melancholię...

  Zaryzykuje podając email ;)
  aguskula@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Moim zdaniem mężczyzna na zdjęciu wygląda na spokojnego i pogodzonego, z czym nie wiem... Może z rzeczywistością, może z samym sobą? Widzę też jakiegoś rodzaju determinację, powagę i pewność siebie. Pomimo zamglonego spojrzenia jego wyraz twarzy wyraża siłę, a nawet lekki cień dumy. Jest to twarz mężczyzny dojrzałego nie tylko fizycznie, ale również emocjonalnie.
  Laurel

  OdpowiedzUsuń
 7. Patrząc na jego wyraz twarzy moim zdaniem jest obojętny a z drugiej strony gdzie pada cień jest tajemniczość. JEdnak wyraźnej emocji tutaj nie dostrzegam może dlatego tak bardzo przyciąga :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Moim zdaniem mężczyzna widoczny na okładce ma oczy pełne smutku. Z pewnością wiele w życiu przeżył i te właśnie przeżycia odcisnęły na jego twarzy piętno smutku.
  Jednak gdzieś w głębi widać też nadzieję...Nadzieję na lepsze jutro...

  OdpowiedzUsuń
 9. Rzeczywiście intrygujący wzrok i okładka :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mężczyzna widoczny na okładce książki czuje spustoszenie wewnętrzne i determinację,jest przerażony,ale gotowy na krytykę...

  OdpowiedzUsuń
 11. Moim zdaniem mężczyzna z okładki wygląda na spokojnego ale znudzonego swoim życiem. Wydaje mi się, że każdy facet ma taki okres w życiu gdzie nic go już nie cieszy, martwi czy budzi jakie kolwiek emocje. Wydaje mi się że to właśnie wyraża twarz tego pana.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak dla mnie mężczyzna na okładce czuje pewne zagubienie związane z kryzysem męskości, jaki występuje w dzisiejszych czasach. Pragnie on odnaleźć samego siebie oraz jednocześnie dobrze spełniać swoje role, jakie są mu narzucone przez społeczeństwo

  OdpowiedzUsuń
 13. Smutek i zagubienie. Jakby był nieszczęśliwy, nie potrafił pogodzić się z rzeczywistością. Jakby uciekał od niej szukając czegoś lepszego i nie znajdując tego, przez co być może czuje się jeszcze bardziej nieszczęśliwy. Jakby wiedział, że zmarnował, stracił życie.

  E-mail: magda-17_17@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. Wydaje mi się, że mężczyzna na okładce właśnie zrozumiał, iż to co do tej pory sądził na swój temat, już się nie sprawdza. Cała pewność siebie wyparowała, jest niedowierzanie i poczucie totalnego zagubienia.

  OdpowiedzUsuń
 15. Mężczyzna widoczny na okładce książki czuje strach i przerażenie. Można dostrzec obawę o własne życie i to jak ono wygląda. Przerażenie, które widać w oczach nie pozwala na spokojne i beztroskie życie. To coś co zawładnęło jego światem...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger