Cień przeszłości - wyniki konkursu

W konkursie, jaki organizowałam wraz z Wydawnictwem Novae Res, mogliście wygrać dwa egzemplarze książki Grzegorza Gołębiowskiego pt. "Cień przeszłości". Zapraszam na wyniki konkursu.
Zadanie konkursowe brzmiało:

Napisz, jaka zagadka przeszłości najbardziej Cię ciekawi.

Oto zwycięzcy:

MAŁGORZATA 15 kwietnia 2018 09:26
Zawsze nurtowało mnie pytanie odnośnie lokatorów, którzy w zamierzchłych czasach zamieszkiwali mój dom. 
Kiedy się do niego wprowadziłam sporo lat temu, słyszałam w nocy odgłosy gry na skrzypcach. Mogło by się wydawać, że opowiadam bajki, ale to prawda. Robiłam dochodzenie i odkryłam, ze mieszkali w nim artyści. Jednak dalej nie wiem kim byli

SNUKRAINA 18 kwietnia 2018 17:26
A mnie najbardziej interesują zagadki kryminalne, jak chociażby ta z londyńskiego Whithechapel. Tyle zbrodni, tyle teorii i hipotez, potencjalnych winowajców, a dalej nikt nie wie, kim tak naprawdę był Kuba Rozpruwacz. Nie inaczej przedstawia się sytuacja popularnego Zodiaka. Jednak te historie działy się wiele lat temu i w mojej głowie rodzą kolejne pytania. Jak ta sytuacja przedstawia się w Polsce? Ilu mieliśmy takich rozpruwaczy, którzy nie zostali złapani a ilu zamknięto tylko po to, żeby kogoś zamknąć i móc zamieść sprawę pod dywan? O niejednym już polskim Zodiaku czytałam i ten temat zawsze zmusza mnie do głębszych przemyśleń =)


Gratuluję! Czekam trzy dni na wasze adresy do wysyłki książek.

9 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger