"Schemat naprawy (Ś)fiata" pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkachJeszcze w tym miesiącu swoją premierę będzie miała książka Grzegorza Parowicza pt. "Schemat naprawy (Ś)fiata", którą Subiektywnie o książkach objęło patronatem medialnym.
Wychowanie w dysfunkcyjnej rodzinie, hazard, śmierć, czy chociażby zmieniający się ustrój, to tylko część ze zbioru okoliczności, które wpływają na życie Krzyśka – głównego bohatera tej opowieści. Krzysiek, bezskutecznie próbując układać sobie życie w zgodzie z powszechnie przyjętymi doktrynami, w końcu pociąga za właściwe sznurki i powoli odnajduje siebie. Zabawna i momentami mocno napisana książka, mająca za zadanie zwrócić uwagę czytelnika na to, jakimi schematami posługujemy się w życiu, tracąc czas i energie na drodze do szczęścia.

Grześ, rzadziej Grzegorz, urodzony w 1987 roku w Warszawie skończył niedawno 30 lat. Jego dorobkiem autorskim jak sam mówi jest dwójka wspaniałych Dzieci bez nich nic by się nie udało jak twierdzi. Na co dzień Kucharz i Sushi Master w jednej z Restauracji w Warszawskim Centrum. Pasjonat Japońskiej kultury i miłośnik wiedzy tajemnej. Zwolennik ziół i naturalnych metod leczenia. Na swoim koncie ma też książkę. “Schemat naprawy (Ś)fiata” to nie tylko alegoria Polskiego Fiata 126p do małego nieznaczącego w Świecie człowieka ze swoją krótką historią, ale również ciepłe słowo dla każdego.


Jesteście zainteresowani przeczytaniem tej książki?

21 komentarzy:

 1. Już sam tytuł i okładka przyciąga ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy tytuł :-) gratuluję patronatu:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Już sam tytuł mnie zaciekawił, ale opis jest jeszcze lepszy 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. W życiu najlepiej unikać schematów i iść własnymi torami. Książka na pewno jest bardzo interesująca.

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłam, jednak nie otrzymałam odpowiedzi zwrotnej na emaila, którego dostałam więc... Daruje sobie. Widocznie miało być tak, że miałam jej nie poznać. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak dla mnie też brzmi ciekawie, więc może dam jej szansę. ;) Czekam na recenzję. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapowiada się intrygująco. Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję patronatu, książka zapowiada się świetnie

  OdpowiedzUsuń
 9. Może być ciekawie... Wiec czemu nie!?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger