Wygraj "Efektora". Wyniki konkursu
Wraz z Thomasem Arnoldem zapraszamy na wyniki konkursu z "Efektorem" - najnowszą książką autora.

Zadanie konkursowe brzmiało:

Wejdź na stronę autora, na której znajdziesz wszystkie okładki jego książek - https://pl-pl.facebook.com/Thomas-Arnold-1452919014931089/

Napisz, która z okładek najbardziej Ci się spodobała. Uzasadnij swój wybór.

Oto zwycięska odpowiedź:

KAROLINA31 grudnia 2017 01:41
Okładka książki''Efektor''Niecałe dwa lata temu w raz z moją szaloną ekipą miłośników postapokaliptycznego klimatu zwiedzałam ciekawe meandry pozostałości po niegdyś tętniącym życiem Czarnobylu i okolicznych miejscowości, głównie Prypeci. Wbrew panującemu przekonaniu o tym, że strefa ta nadal sprawia zagrożenie udało nam się dotrzeć do serca elektrowni w której doszło do katastrofy. Wyobraź sobie, że widząc okładkę tej książki przypomina mi właśnie to miejsce! Byłam niecałe 40 metrów o rdzenia głównego, nie mogłam się do niego dostać gdyż jest obudowany masą betonu ale ta okładka rekompensuje mi to. Wychodząc z elektrowni zostałam poprowadzona wyjściem awaryjnym i dokładnie tak je widzę jak jest to przedstawione na okładce tej książki. Wiem, że może być to jakiekolwiek miejsce ale dla mnie jest to właśnie to z Czarnobyla. Tak je zapamiętałam.

Aktualizacja - 29.01.2018 r. z powodu niezgłoszenia się zwycięzcy. Oto nowa, wybrana osoba:

KINGA189 stycznia 2018 22:46

Jestem pod wrażeniem okładki,,Tetragon"tajemnicza,intrygująca czerwień wzbudziła moją ciekawość.Pobudziła również wyobraźnię,myślę że pod wspaniałą okładką,kryje się wartościowy, pełen szybkich zwrotów akcji kryminał z dużą dawką krwi.Okładka pod każdym względem wykonana perfekcyjnie z wyczuciem smaku,spełniająca oczekiwania czytelnika.
Gratuluję! Czekam trzy dni na Twój adres do wysyłki książki.

11 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger