"Efektor" Thomasa Arnolda już niebawem pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach

Z wielką przyjemnością chciałabym przedstawić wam najnowszy thriller kryminalny Thomasa Arnolda. "Efektor" zostanie wydany pod moim patronatem medialnym już 27 października.

David Ross – starszy detektyw z wydziału zabójstw w Cleveland – zostaje zawieszony w obowiązkach służbowych za napaść na aresztowanego. Na prośbę pewnej kobiety jedzie do Michigan, gdzie zniknął jego były towarzysz broni, z którym kilka dni wcześniej odbył dziwną rozmowę. Wynajmowany przez Jamesa Adamsa pokój został przeszukany i zdewastowany, jednakże kamery ochrony motelu nie zarejestrowały niczego podejrzanego. Ross dochodzi do wniosku, że być może to sam Adams dokonał zniszczeń. Tylko dlaczego?

Piętrzą się niejasności, a spokojne miasteczko, napiętnowane wydarzeniami sprzed dekady, szybko ukazuje swoje drugie oblicze. Wszyscy bacznie przyglądają się nowemu przyjezdnemu, który zaczyna zadawać coraz bardziej niewygodne pytania.Zachęcam was także do odwiedzenia autora na Targach Książki w Krakowie.

Ja oczywiście tradycyjnie przywitam się z Thomasem Arnoldem w Krakowie :) A już niebawem poznacie moje wrażenia po lekturze "Efektora". Jesteście zainteresowani przeczytaniem tej książki?

11 komentarzy:

 1. Na targach niestety nie mogę być, poczekam aż Pan Arnold wróci do domu (mieszkamy w tym samym mieście, może Pani Wioleta zwróciła uwagę na adres, jaki podałem przy okazji "Klaunów"? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem bardzo zainteresowana tą pozycją. Mam nadzieję, że będę miała szansę ją przeczytać:)

  OdpowiedzUsuń
 3. To jedna z moich lektur do zdobycia w najbliższym czasie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pod twoim patronatem? Super :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka wydaje się ciekawa, a i pisarz jest niczego sobie ;).

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu. A sama książka wydaje się być fajna.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję patronatu. A książkę na pewno przeczytam, bo autor mnie do siebie przekonał dwoma poprzednimi pozycjami. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger