"Artefakt umysłu" już niebawem w księgarniach pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach
Już 16 października w księgarniach pojawi się "Artefakt umysłu", czyli pierwszy tom Trylogii Seton. Z wielką przyjemnością objęłam tę książkę swoim patronatem medialnym.
Format: 145x205 mm
 oprawa miękka, objętość 368 stron
 Cena detaliczna: 36,90 zł
 ISBN 978-83-65684-26-4  
Patronaty: UMIE, OIGOPOKA, SUBIEKTYWNIE O KSIĄŻKACH,
GRANICE.PL, BOOK PARADISE, KULTURANTKI.PL, DLALEJDIS, DUZEKA.PL

Victor Moss jest majorem amerykańskiej armii, Novak zaś sierżantem i zaufanym człowiekiem majora. Łączą ich braterstwo broni i więzi przyjaźni. W czasie rutynowego patrolu na terenie Iraku dochodzi do incydentu, w wyniku którego w ręce sierżanta Novaka wpada stary notes. To zdarzenie zmienia ich życie. Victor podąża śladami notesu od Iraku, przez inne kraje, aż po Polskę. Poznanie prawdy staje się jego obsesją i jednocześnie misją, która doprowadza go do niesamowitego odkrycia. 
Czy nić setonu – anagram notesu – pokieruje losami bohaterów niczym złota nić Ariadny i pozwoli sięgnąć po tajemnice biblijnej Mezopotamii? 

Pierwszy tom thrillera oparty na historycznych i starożytnych artefaktach, gdzie rzeczywistość przeplata się z fikcją, a intryga i tajemnice nie opuszczają Czytelnika, dając sporą dawkę emocji i zaskakujących zwrotów akcji.

W przygotowaniu dwa kolejne tomy: Niezabliźniona nić i Zatokowa dewiacja, które ukażą się w 2018 roku.


Marian A.Nocoń - z zawodu ekonomista. Mieszka w Katowicach. Baczny obserwator ludzkich relacji i emocji, które przenosi na strony pisanych  książek. Fotografuje i uprawia turystykę górską, wędrując od Beskidów po Kilimandżaro. Debiutował powieścią Wszystko się zmienia. Następnie wydał literaturę faktu Czarna biel. Wspomnienia (2016 ). Za tę ostatnią uzyskał Nagrodę Internautów serwisu czytelniczego Granice.pl  - NAJLEPSZA KSIĄŻKA  NA JESIEŃ 2016 - w kategorii „Z historią w tle” oraz NAJLEPSZA KSIĄŻKA ROKU 2016 w kategorii „Perły z lamusa”. 


Zainteresowała was ta książka?

16 komentarzy:

 1. Zapowiada się dość niecodziennie. Wstrzymam się z decyzją w oczekiwaniu na Twój wpis.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie to nawet bardzo :D
  Gratuluję patronatu;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hm... chyba ją sobie zapiszę na mojej liście must read ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję patronatu w tak zacnym gronie.:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Powieść ta wydaje się niesamowicie ciekawa. Może się skuszę...
  Gratuluję patronatu :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger